Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a költözésről?

Mi a véleményetek a költözésről?

Figyelt kérdés
Albérletben lakom barátnőmmel, igaz csak 1 hónapja. Nem túl jó így, mert nehezen fogadom el őt olyannak amilyen. De! A kérdés, hogy mi a véleményetek arról, hogy hazaköltöznék esetleg, a kapcsolatot részemről nem szakítanám meg, csak ha a párom is így szeretné. A két lakhely külön városban van. Én 26 éves férfi vagyok.
2011. dec. 3. 03:46
 1/9 anonim ***** válasza:
4%
szerintem, nem tudom igazából.
2011. dec. 3. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Mi értelme van folytatni a kapcsolatot, ha Te azért költöznél el a barátnődtől, mert nehezen fogadod el őt olyannak, amilyen..?? Ha nem megy a együttélés, akkor a kapcsolatot is felesleges erőltetni szerintem. Ha a barátnőd okos, akkor erre ő is rá fog jönni.


Vagy próbáljátok megbeszélni azt, hogy kit mi zavar, és próbáljatok megtanulni együtt élni - egy összeköltözés sem jár automatikus összesimulással és kompromisszumok nélkül -, ha tudok beszélni, és megbeszélni, akkor még együtt is működhet..


Sok sikert.

2011. dec. 3. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

jaj késő van, bocsi.. tehát:

*egy összeköltözés sem jár automatikus összesimulással és ritkán működik kompromisszumok nélkül..

*ha tudtok beszélni, és megbeszélni...

2011. dec. 3. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Lakva ismerkszik meg az ember. Ha nem bírod elviselni, amilyen, miért akarod folytatni a kapcsolatot?

Mi a gond, az együttéléssel? Rumlis, sokat van a fürdőben, nem főz, nem mos, nem takarít, nem dolgozik, piszkál?

Csak tippek....

2011. dec. 3. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
minek maradnál akkor vele, ha nem bírod elviselni. ha elköltözöl, egyértelműen szakítotok. én soha nem járnék olyannal, aki így dönt... anyuci szoknyáján ül, barátnő meg maradjon és fizesse az albérletet. marha jó, ezt költözés ELŐTT kellett volna kitalálni.
2011. dec. 3. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha nem tudtok együtt lakni,tehát megbeszélni sem tudtok dolgokat, nem tudtok vagy nem is akartok alkalmazkodni, akkor hagyjátok egymást,ami nem megy,azt nem kell erőltetni.

De miket nem tudsz benne elfogadni?-ezeket összeköltözés előtt nem láttad?

2011. dec. 3. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
mégis miért akarnál vele továbbra is járni, ha egyszer nem birod elviselni? nem is értem, hogy gondoltad ezt, öregségetekig mindenki a szülői házban lakik, csak összejártok dugni?
2011. dec. 3. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, sokatoknak igazat adok, bár azt is látom, hogy néhányatoknak gondot okozott a válaszadás ismeretek hijján. :)
2011. dec. 4. 19:41
 9/9 A kérdező kommentje:
a haza nem anyámnál, hanem saját bérbeadott lakásban van :D
2011. dec. 4. 19:41

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!