Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Érezted már azt, hogy senki...

Érezted már azt, hogy senki nem ért meg?

Figyelt kérdés

Nem szeretem a felszines barátságokat, néhány olyan barátom van akikre tudom hogy bármikor számíthatok. Ők megértenek, tudják mi az ami jól esik, mi okoz fájdalmat, fél szavakból is megértjük egymást. Ragaszkodom hozzájuk és nagyon szeretem őket.

A párkapcsolatomra azomban ez nem jellemző. (Sőt a korábbi kapcsolataimra sem)

Párommal több mint 1 éve vagyunk együtt, mégis azt érzem hogy nem ért meg vagy nem akar megérteni. Nem tudok vele őszintén és mélyen beszélgetni mert nem szereti az ilyen típusu beszélgetéseket. Kényelmetlenül érzi magát, nekem viszont igényem lenne rá. Azt érzem még a mai napig sem tudja mivel okoz örömet és mivel bánt meg..vagy lehet tudja, csak nem érdekli?

Tudom, hogy szeret és érezteti is de mégis azt érzem valami hiányzik. Néha olyan érzésem is van, mintha 2 bolygórol jöttünk volna. Ami számomra evidens számára korántsem.

Miért lehet ez? Próbálom ezeket a problémákat áthidalni, de ő még azt se látja be, hogy problémáink lennének és így nagyon nehéz.

Velem van baj? Tulságosan bonyolult vagyok? Lesz olyan férfi, aki megért vagy változnom kell? Mit gondoltok?


2011. dec. 9. 00:27
 1/5 anonim ***** válasza:
61%
Lehet hogy akkor nem ő az Igazi, viszont azt figyelembe kell venned hogy ők férfiak, tehát tulajdonképpen az érzés hogy mintha 2bolygóról valóak lennétek, érthető, és az Igazi mellett is érezheted ezt néha. Sosem találsz 100%osan ugyanolyan pasit mint amilyen te vagy, így kompromisszumokra szükség lesz. Beszélgessetek sokat, ismerjétek meg egymást még jobban.
2011. dec. 9. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Ennyiből az összhatás az, hogy olyat kellene párodul választani, akit te képes vagy elfogadni és szeretni.

Szerintem változnod kell..olyan mintha saját magadat nem tudnád figyelembe venni, amikor választasz.


Kifelé, mások felé ez olyan lehet, hogy nem tudja valaki mit akar, mást mond és mást tesz.. érthetetlen lehet, hogy miért nincs egység??

"Pl. a kar ölel, de a száj hibáztat, taszít.."

Nem a beszéd lesz a domináns.

..és mindegy is, hogy miféle kapcsolat ez. Az ilyesmi mindig zavart okoz.


Másrészt nem derült ki, hogy miről beszélgetnél mélyen?

Pl. Önmagadról? A párodról? Másokról? Az életről? Miről?

Vagy valami múltszerű dologról? (amihez konkrétan nincs köze a párodnak?) Vagy jövő szerű dologról? (amihez lehet köze? Ami a ti jövőtöket illetné?)

A téma lényeges, azon is múlik, hogy ezen kell-e változtatnod, vagy sem.


Üdv!

2011. dec. 9. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Azt hiszem, értelek. Én is másik bolygóról jöttem. :)

Igen, túl bonyolult vagy, más, mint a nagy többség. Hát én kifejezetten kedvelem a te típusodat. Ne add fel önmagad, soha, mert nem te vagy sok, hanem a világ kevés.

2011. dec. 9. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nálam a párommal sem stimmel minden, nem találjuk a közös hullámhosszt, őszintén szólva sokszor a butasága idegesít a legjobban, nem egy észkombájn. Csak úgy elvagyunk egymással... ami tetszik a kapcsolatunkban, az az, hogy ő nem akadályoz engem a céljaim elérésében, mint az előző pasiim.

A barátaim még rosszabbak, ha egyáltalán nevezhetek valakit is barátomnak. A legtöbb lány olyan, hogy csak mutogatásra vagyok jó nekik, hogy menőnek tűnjenek mellettem, mániákusan gyűjtik a barátnőket, szerintük az embert a barátok száma határozza meg. Mániákusan mindenhol fényképezkedni kell velük, aztán teszik fel a képeket facebookra, hogy mások láthassák, mennyi barátnőjük van. Persze, ha az embernek valami gondja támad, magára van hagyva. A legjobb barátnőm, akit 10 éves ismerek, otthagyott pár hozzá hasonló szűzk/rva csajért, akikkel végre elég bulis, ivászatos képet tehet fel a facebookjára, én már nem feleltem meg ehhez, 4 hónapja felém sem néz. Az előtte lévő legjobb barátnőm 12 év barátság után egy pasi miatt hagyott cserben, ma már csak akkor ír, ha valami gondja van és lelki szemetes kell neki. A mostani legjobb barátnőmnek tartott személy pedig messzebb lakik, így csak ritkán látom, szóval a szabadidőm nagy részét itthon töltöm a párommal és a cicámmal. Van az egyetemen is még néhány barátnőm, de nekik is megvan a saját társaságuk és a saját életük, így nem nagyon akarok abba belepofátlankodni, csak a suliban találkozom velük. A családomról meg jobb nem beszélni... csak annyit, hogy apám elvan a saját kis dolgaival, anyámnak max veszekedésre meg csicskáztatásra vagyok jó, a húgom meg egy alkoholista tolvaj, ráadásul agresszív is.

Így belegondolva... elég nyomorult a szociális életem. :D Nem vagy egyedül. :)

2011. dec. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én a kiinduló feltételezést nem értem. Valaki miért választ olyan személyt a "párjának" (ez de hülye szó már, párja a zokninak van), akivel nem tud bizalmasan beszélgetni? Akkor milyen alapon választotta a "párját"?
2011. dec. 10. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!