Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Névkérdés! Unokahúgom gyereket...

Névkérdés! Unokahúgom gyereket vár (még nem tudjuk a nemét), én leszek a keresztanyja, mondanátok szép, különlegesebb neveket?

Figyelt kérdés

A vezetéknév valószínűleg Csengő lesz! :)


Kislány & kisfiú nevek egyaránt jöhetnek! Előre is köszi!


2011. dec. 11. 13:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
76%
Nem igazán hiszem hogy a keresztszülök mondanák meg, hogy hogy fogják a gyereket hívni ...
2011. dec. 11. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Nos neveket nem sorolnék, viszont itt találsz anyakönyvi bejegyzésre alkalmas utóneveket. :) Jó böngészést!

[link]

2011. dec. 11. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Hát kérdezte, hogy mondjak neveket, az előzőnek is én adtam nevet, nálunk ez a szokás, de kíváncsi vagyok, hogy kinek mi tetszik, légy szíves a kérdésre válaszolj, kösssz!
2011. dec. 11. 13:15
 4/12 anonim ***** válasza:
Alirán.
2011. dec. 11. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Olívia, Rella, Imola, Ivett, Benjámin, Barnabás, Róbert, Tivadar, Timót
2011. dec. 11. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
34%
Egy biztos olyat kellene találni ami a gyereknek jó lesz nem olyant ami a szülőknek tetszik csak.Túl nagy divattá kezd alakulni hogy csak a szülőknek tetszik a név.
2011. dec. 11. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
65%

Utolso,

Hogy erted, hogy a gyereknek jo lesz?

A gyerektol kerdezzek meg, (a par napos bebitol?) hogy jo lesz e neki a valasztott nev? Azt ne mondd, hogy majd ami jol all neki. A legnagyobb hulyeseg. Egy bebinel nincs olyan hogy ez vagy az a nev all jol, meg felnotteknel sincs. Termeszetre lehet, de egy par napos bebinek nem lehet tudni a termeszetet meg.

Persze, hogy a szuloknek kell hogy tetszen az adott nev, miert kinek, a szomszednak legyen jo?

2011. dec. 11. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Hát mondjuk Csenge ne legyen, ha lány lesz, mert a Csengő Csenge elég ostobán hangzana. :D
2011. dec. 11. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
54%

Mi az, hogy valószínűleg Csengő lesz a vezetéknév? Időközben változhat? Apa esetleg új nevet vesz fel vagy mi a jó isten? Nem értem...


Amúgy Barnabás, Benedek, Balázs, Szonja.

2011. dec. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Hajnalka, Dorottya, Ignác, Ulászló
2011. dec. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!