Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti elmennétek a volt csajotokk...

Ti elmennétek a volt csajotokkal és nővéretekkel nyaralni?

Figyelt kérdés
A szitu az, hogy a nővérem leszbikus és most a volt barátnőmmel van már több, mint egy éve. Felvetődött az, hogy jövőre elmehetnénk nyaralni így közösen, hárman. Nekem kicsit vannak ezzel kapcsolatban fenntartásaim, hisz nem akarnék zavarni, mikor ők hát... tudjátok. Azzal nincs gond, hogy a lány elhagyott engem, nagyon jó a kapcsolatom vele, csak ezzel az egész szituval van egy kis gondom. Hajlok rá, hogy elmenjek, de gondoltam megkérdezem külsősök véleményét is ezzel kapcsolatban.
2011. dec. 12. 10:58
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
40%
Ezt neked kell eldöntened!
2011. dec. 12. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
79%
Micsoda love story :D
2011. dec. 12. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Én elmennék a helyedben! Maximum megkéred őket, hogy hagyd nézd végig a szeretkezésüket! :P
2011. dec. 12. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
38%
Én elmennék. Kinek az ötlete volt? Gondolom nem egyedül a tiéd, így ők is biztos szívesen vennék, hogy ott vagy.
2011. dec. 12. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Az ő ötletük volt, tőlem kérdezték, hogy elmennék-e velük.
2011. dec. 12. 11:14
 6/18 anonim ***** válasza:
13%
epic
2011. dec. 12. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
26%
Nagy az isten állatkertje.. hacsak nem fake..
2011. dec. 12. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
26%
szerintem kamu. :)
2011. dec. 12. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
60%

Van barátnőd? Ha nincs akkor jövő nyárig még találhatsz, ha őt is viszed, akkor szerintem nem olyan furcsa.

Így viszont elég érdekes a helyzet, de Neked kell eldöntened.

Pl. hármasban mennétek strandolni, vacsorázni, vagy Te külön lennél?

2011. dec. 12. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
51%

Ez olyan, mintha a bátyád jött volna össze a volt csajoddal és így, közösen mennétek el nyaralni.

Én simán elmennék, hisz mégis mindkettőjüket jól ismered, nem olyan, mintha a testvéred és az ő párjával mennél el, miközben alig ismered a párját. Így viszont mindenkinek jó, hisz a testvéred veled és a párjával mehet el, te meg két olyan emberel, akik iránt érzel/éreztél valamit és nagyon jól elvagytok.


Én is a bátyámmal és kedvesével szoktam elmenni nyaralni, de a csajt nem igen ismerem, mivel ők már külön laknak, így a csajjal nincs sok közös témánk, a vasárnapi ebédeket, ezeket a nyaralásokat és egyéb látogatásokat leszámítva soha nem találkozok vele máskor.

2011. dec. 12. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!