Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a keresztneved? Szereted,...

Mi a keresztneved? Szereted, utálod? Ha megváltoztathatnád, mire változtatnád? Miért?

Figyelt kérdés

Kort is írjatok kérlek.

A válaszaitokat előre is köszönöm!

Puszi


2011. dec. 18. 18:57
1 2 3 4 5 6
 31/54 anonim ***** válasza:

Anita

Nincs bajom vele, csak az, hogy nagyon sok lányt hívnak így. De nem változtatnám meg.

23

2011. dec. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/54 anonim ***** válasza:

László

de a barátaim a vezetéknevemen szólítanak

16/F

2011. dec. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/54 anonim ***** válasza:

30/L

Renáta

Megszoktam, de nem szeretem, nem is szólít így talán senki.

Ha lehetne talán Sarolta lennék.

2011. dec. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/54 anonim ***** válasza:

Patrícia vagyok. Régen nem szerettem, de most már nagyon tetszik, nem változtatnám meg. Mostanában jobban szeretem, ha nem becéznek :)

19/L

2011. dec. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/54 anonim ***** válasza:

Dóra vagyok, és szeretem a nevemet. Jól cseng a vezetéknevemmel is. Ha megváltoztatnám, akkor Csenge lennék. Vagy Dóra Csenge. De az meg hülyén hangzik. Csak a Csenge meg hülyén hangzana a vezetéknevemmel. :DDD Korábban szerettem volna második névnek Viktóriát. Dóra Viktória, szerintem egész jól hangzik. :) De mostanra már nem szeretnék semmit sem változtatni a nevemen. Így tökéletes. :) (habár Csenge, mint név, tényleg nagyon tetszik, de még arra sem változtatnám meg)


19/L

2011. dec. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/54 anonim ***** válasza:
Orsolya. Régen nem szerettem, de mostmár nagyon. Szerencsére nem ismerek sok Orsolyát, elég ritkának számít errefelé. Szeretem benne, hogy az eredeti változata komoly, a becenevei mégis kedvesek. 18/L
2011. dec. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/54 anonim ***** válasza:
100%
Adrienn és nem szeretem. (A belinkelt kérdés az enyém...) Nem tudom mire változtatnám, igazából semmire, mert már megszoktam. Kedvenc nevem a Leila, de az majd a lányom lesz. 20L
2011. dec. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/54 anonim ***** válasza:
28%
Nóra Mária vagyok, és meg fogom változtatni, hogy nóra legyek simán. Mert apa találta ki a máriát, mert a nagymamája mária volt, és ő nevelte fel apát. És nem szeretem hogy a nevemmel állítanak emléket egy halott néninek.A vezetéknevemet is meg fogom változtatni, mert romás hangzása van pedig nemesi név. És a párom vezetéknevét fogom majd felvenni házasságkötéskor :)
2011. dec. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/54 anonim ***** válasza:
100%

Katalin vagyok, és utálom. Pláne, ha becéznek. (a nyóckerben az én koromban minden szutykos romakislány Káti volt, azóta dührohamot kapok, ha így szólítanak).

Megváltoztatni ennyi idősen már nem akarom, de ha kényszer hatására kellene, akkor örömmel venném fel az Anita nevet.

28

(édesek vagytok, ahogy a nevetek után is odaírjátok, hogy L meg F... kevés Zoltán nevű lányt ismerek, például :D )

2011. dec. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/54 anonim ***** válasza:

Ágnes. ez van, igazából semmi bajom vele, de a gyerekemnek biztos nem adom ezt a nevet :-)

29

2011. dec. 18. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!