Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátnőm mostanában folyton...

A barátnőm mostanában folyton lehúz! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
volt egy nagyon jól fizető állásom két évig.de most felmondtam,mert folytatom a tanulmányaimat is a kettő együtt nem megy.nem dolgozom,a félretett pénzemből élek.még tavaly nagyon meg volt szorulva, és párszor én vettem neki ruhát meg ilyesmit,ha elmentünk valahova mindig én fizettem,neki nem volt ilyenekre pénze.de most hogy nincs állásom nekem is be kell osztanom a pénzt,de ő még mindig azt hiszi hogy dől a lé hozzám,és elvárja hogy én fizessek mindig,pedig tudja hogy nem dolgozom.hogy mondjam meg neki hogy a jóból is megárt a sok?nem a pasija vagyok hanem az egyik legjobb barátnője
2011. dec. 19. 21:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha kér valamit, vagy pl. vagytok egy étteremben, akkor hazudd neki azt, hogy nincs nálad pénz kitudná-e fizetni, vagy csak mondd azt, hogy nincs nálad annyi, hogy teljesen kifizesd és segítsen bele. (nem tudom mennyire akarsz/"tudsz" hazudni)
2011. dec. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
És akkor talán ráébred, hogy hoppá talán énis ezt csináltam...
2011. dec. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
jaj két talán :D nem figyeltem annyira, bocs.
2011. dec. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha valóban legjobb barátnők vagytok, akkor nem okozhat gondot őszintén elmondani neki ezeket a dolgokat, és őneki is meg kell értenie.

Vedd úgy, hogy ez egy amolyan vizsga, hogy valóban barátok vagytok-e.

Ha besértődik, akkor aligha...

2011. dec. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Mivel a legjobb barátnője vagy, mindezt talán neki kellett volna elmondani...nem? Persze, finomabban. A barátok azért vannak...
2011. dec. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
először azt hittem a pasija vagy.az első tanácsa jó lehet.vagy mondd h egy másik helyre is kell a pénz.
2011. dec. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat.tudom hogy vele kellene megbeszélnem,de direkt mondom neki hogy nincs sok pénzem,direkt kihangsúlyozom ezt.de akkor innentől nem lesz célozgatás
2011. dec. 19. 21:20
 8/11 anonim ***** válasza:
mond meg neki öszintén, hogy ott hagytad a munkád, folytat a sulit, így most neked is meg kell huzni a nadrágszíjat
2011. dec. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ezt te rontottad le,ő meg vérszemet kapott és azt hiszi a fejős tehene vagy.
2011. dec. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
nekem is van egy barátnőm akik szegényebb körülmények között élnek, és szoktam fizetni a jegyét moziba, meg ha kajálni megyünk meg ilyenek, de most nekem sincs munkám, így meg lett neki mondva hogy most max az otthoni mozizás fér bele a keretbe
2011. dec. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!