Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van még valaki rajtam kívül...

Van még valaki rajtam kívül aki unja a karácsonyi dalokat?

Figyelt kérdés

Magával az ünneppel semmi bajom nincs, csak ezekkel a karácsonyi számokkal amiket minden évben (sokszor már szeptember végén!) elővesznek hogy azokat hallgassuk állandóan minden forgalmasabb helyen (bevásárlóközpont, hipermarket, stb.). És itt nem a "Kiskarácsony nagykarácsony" stílusú dalokra gondolok hanem pl. ezekre:


http://www.youtube.com/watch?v=BWXqmukiD3U


http://www.youtube.com/watch?v=aQzlJRjXSGY


http://www.youtube.com/watch?v=E8gmARGvPlI


2011. dec. 21. 15:20
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
68%
Én az egész karácsonyt unom...
2011. dec. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
68%
Én is unom.
2011. dec. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 BlackSword ***** válasza:
68%
Ezzel valahogy én is így vagyok...
2011. dec. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
68%
Én is már a karácsonyt unom, hogy a csapból is ez folyik, de kibírható, már csak pár nap
2011. dec. 21. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
67%
Ja, hogy az ebben a néhány napban elhangzó számokat unod, de mikor egész évben ugyanazokat a számokat játsszák azokat nem? Oké.
2011. dec. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
32%
Én nem unom, az 1.-t és a 3.-at szeretem is :)
2011. dec. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
18%
Aragog :Tudod ezzel csak az a baj,hogy legtöbbször az amcsi szarokat adják,nem pl magyar kiskarácsony-Nagykarácsonyt vagy az isten nyila tudj amit.És csak azért szólnak,hgy elvegye a figyelmed és pakold a kosarad...
2011. dec. 21. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Aragog, először is nem csak erről a néhány napról van szó, ahol élek már kb. október eleje óta ezek mennek mindenhol, és mivel minden évben van karácsony így ez meg is ismétlődik minden évben. Az év többi részében amiket lehet hallani azok többé-kevésbé változnak, új előadók, új számok tudod (meg nem pont ugyanazt játsszák minden egyes üzletben).
2011. dec. 21. 15:36
 9/17 anonim ***** válasza:
ez legyen a legnagyobb gondod.
2011. dec. 21. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
78%

Hálistennek én a fogyasztói társadalomnak egy nagyon rossz polgára vagyok, ezért nem megyek semmiféle boltba csak nagyon maximum egy héten egyszer. Így nem tudom megunn ezeket a dalokat, sőt szívesen hallgatom őket.

Nem kellene annyit shoppingolni, akkor te se unnád.

2011. dec. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!