Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan kaptam ezért sírógörcs...

Jogosan kaptam ezért sírógörcsös idegrohamot?

Figyelt kérdés

Mikor beújítottam azzal az ötlettel, hogy telefont szeretnék egyből jött a hümmögés-hammogás, hogy nem tervezett ilyen drága ajándékot, ezért nem biztos, hogy megkapom. Nem tudom, hogyan hogyan se végül megkaptam a telefont.

Ma elmentünk vásárolni, hogy anyu vesz magának és apunak valamit ajándékot én meg a keresztanyámtól kapott pénzből vegyek valamit. Kinéztem egy gatyát, de anyu mondta, hogy nézzük meg máshol is. Beleegyeztem. A másik boltban egy gatya ugyanúgy tetszett, mint a másik és anyu a pénztárnál feltette a költői kérdést, hogy fizeted vagy fizessem én? Nekem egyből beugrott a másik gatya is, hogy akkor azzal most mi lesz?!

A végére a történetnek az sült ki, hogy én megkaptam a telefont, azt a bizonyos gatyát, apunak vett egy pólót meg egy gatyát és magának semmit PLUSZ még majdnem én voltam a rossz, hogy visszamentünk az első boltba, hogy válasszon magának valamit, majd én fizetem és hogy nem vettem az a gatyát, amit ott kinéztem.

De ezután majd hallgathatom, hogy ezt meg azt még ne vegyük meg, mert tartozunk másnak meg drága?!


2011. dec. 22. 15:14
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
88%
Most mi a probléma? Te hány éves vagy? Fiú vagy lány?
2011. dec. 22. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
90%
Nem, semmi jogod a hisztire. Kaptal mindent amit akartal, nem feltetlen ami nagyon kellett, de megkaptad a szived kivansagat, most mi a baj?
2011. dec. 22. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
90%
Egyáltalán nem volt jogos.
2011. dec. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
73%

Két nagy pofon kellett volna az idegrohamodra..

B+,kaptál egy telefont,egy nadrágot,mit akarsz még?

2011. dec. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
52%
...mármint a sírógörcs és idegroham.
2011. dec. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 zokniszörny ***** válasza:
94%
Tehát ő nem vett magának semmit, neked megvett mindent, te meg egy hülye gatya miatt hisztizel? :D Sose legyen ilyen hálátlan a gyerekem...
2011. dec. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
81%
Elkényeztetett hisztis kislány...
2011. dec. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:

Eddig elég erős pénzügyi nehézségekkel küszködtünk, ráadásul még mindig van tartozásunk mások felé.

A telefonért is pampogott, hogy drága, most meg még pluszba megkaptam az egyik gatyát is.

Nyilván örülnöm kéne, hogy hú de zsír minden és megkaptam ezt is meg azt is + a pénzem is megmaradt, de engem mégis zavar, hogy ezután jön az eddig hallott, szinte betanult: "Ez túl drága és még így is tartozunk, majd esetleg később megkapod ha lesz rá pénzünk.." szöveg.

Nyilván az is jó ha kezdünk már talpra állni pénzügyileg, de tudom én is jól, hogy alkalmanként mekkora sz@rban vagyunk, hát még most így mekkorában leszünk?!..

2011. dec. 22. 15:29
 9/30 anonim ***** válasza:
86%
Ez csak kamukérdés!
2011. dec. 22. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
87%
Ha ez mind zavarna, akkor nem allnal elo telefon stb otletekkel. Nolj fel kedezo. Majd meglatjuk, hogy Te mit fogsz tudni produkalni sajat gyerekeidnek. Halatlan kis ... vagy.
2011. dec. 22. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!