Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az hogy a páromnak...

Miért van az hogy a páromnak fontosabb az anya mint én?

Figyelt kérdés
2011. dec. 23. 15:58
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
84%
Mármint a saját anyja? Talán mert ő nevelte fel, és úgy senki nem fogja szeretni mint az anyja. De ez nem azt jelenti h te nem vagy fontos neki, ne hasonlítsd össze a két érzést.
2011. dec. 23. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
95%
Az se mindegy, hogy hány éves a párod. Mert egy 18 évesnél még meg értem, de pl. egy 40 évesnél. meg attól függ milyen helyzetről van szó.
2011. dec. 23. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
62%
Mert a mai férfiak nagy része anyafüggő, az anya meg gyerekfüggő és nem válnak le egymásról. Ha igazam van, akkor keress mást, csak az anyja halála után fog esetleg kapkodni, hogy párt találjon, egy anyapótlékot.
2011. dec. 23. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
vagy te gyerek vagy és az anyud fontosabb neki?
2011. dec. 23. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

ja bocs az nem lehet:D

félreértettem..


utolsó voltam

2011. dec. 23. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
69%

Szeretet és szerelem közt van különbség. Ráadásul, az anyjáról beszélünk, aki felnevelte, türelmesen tanítgatta, szerette egész életében. Azért ehhez nem fogható akármilyen nagy szerelem.

Aláírom, vannak túl-anyás férfiak, de mivel te nem írtad meg konkrétan, hogy ez miben nyilvánul meg, így tanácsot sem tudunk adni, meg azt sem tudjuk megmondani, hogy jogos-e az esetleges haragod.

2011. dec. 23. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
19%
Mekkora egy önző dög vagy, kérdező! Nem te szülted meg és nevelted fel a barátodat... Apropó, te anyádat vagy a barátodat szereted jobban?
2011. dec. 23. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
42%
Mert hülyén volt nevelve....anyámasszonykatonájának! Az ilyen pasikat kilőném az űrbe, ott lenne a helyük az anyukájukkal együtt! Ha még nem mentél hozzá, hagy ott míg lehet.
2011. dec. 23. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
41%
talán mert felnevelte. Ha pedig szeretnéd nem állítanád ilyen hülye, dedós kérdések elé: "Cicumicuuu!! Ki a fonosaaabbb? Anyuuukááád, vagy éééénn????"
2011. dec. 23. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
ezt miből gondolod? ő mondta?vagy ezt érzed?
2011. dec. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!