Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Utolsó csepp lenne nálatok a...

Utolsó csepp lenne nálatok a pohárban, ha a párod nem találkozna veled a karácsony alatt?

Figyelt kérdés

Vagyis a 3 nap alatt úgy néz ki nem jut el hozzám, különösebb indokokkal... Nem a legragaszkodóbb-, problémamentesebb kapcsolatról van szó, de ez akkor is megvisel!

Ez alapján nektek is az a véleményetek, hogy egyáltalán nem vagyok fontos neki, vagy én reagálom túl?


2011. dec. 23. 21:22
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Én nem venném komolyan ezek után.
2011. dec. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
22%
Túl reagálod. A karácsony a családé. Mivel nem él veled együtt, még nem vagy a családja... Mióta vagytok együtt, hány évesek vagytok? Karácsonyozni karácsony után is lehet, össze költözésig nálunk is igy volt.
2011. dec. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Amúgy velem is előfordult ilyen, de még régen, 20 évesen, utólag kiderült, hogy csak nem volt bátorsága elém állni, és megmondani, hogy vége, ezt a viselkedését is egyfajta elbocsátó szép üzenetnek szánta.
2011. dec. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Lassan egy éve, én 22 éves vagyok, ő 30. Szakítani biztos nem akar, nem erről van szó.
2011. dec. 23. 21:29
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Én is azt hittem, amíg meg nem mondta végül.

De remélem azért nálatok nem így alakul.

Bár én túl sok jóra nem számítanék.

2011. dec. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Valószinű nős.
2011. dec. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem reagálod túl. Én minden barátommal (20 év alatt volt egy-pár) az első közös karácsonyon is találkoztunk, nem csak kettesben, hanem családi körben is.

Ettől a pasitól legjobb lesz megválnod, valóban nem vagy fontos neki, szakítani meg azért nem akar, mert ez így neki nagyon kényelmes helyzet: semmi elvárás vele szemben, azt csinál, amit akar.

2011. dec. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
21:43- Igazad van, nagyszerű karácsony... :( Nektek Kellemes ünnepeket!
2011. dec. 23. 21:45
 9/23 anonim ***** válasza:
77%

Nem biztos, hogy nem vagy fontos neki. Én a barátomat ma láttam utoljára és legközelebb szilveszterkor találkozunk, mert anyuka azt mondta. Anyuka fizeti az egyetemet, anyuka ad zsebpénzt, fizeti az albérletet stb.

Szemét egy helyzet, de diákmunkával nem keresne annyit, amennyit kellene. Ha pedig igen, akkor annyit kellene dolgoznia, hogy ugyanott lennénk.

Örülj neki, hogy három nap múlva találkoztok.

2011. dec. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
76%
Igazából mindegy, nem? Valahogy úgyis lesz.
2011. dec. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!