Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem száll le rólunk?

Miért nem száll le rólunk?

Figyelt kérdés

Az unokatesóm(29F) meg én(30F) nagyon hasonlítunk egymásra. Kiskorunk óta nagyon sok hülyeséget megcsináltunk csak ő rossz társaságba keveredett és leültették 2 évre. Amikor 15-16 évesek lehettünk hozzánk költözött és apám folyamatosan bszogatott minket. Az én szüleimnek olyan mintha ő is a gyerekük lenne, nekem meg olyan mintha tesóm lenne mert nagyon sokat volt nálunk. Apám ugyanúgy cseszeget minket. Tegnap anyám áthívott minket vacsorázni de apámmal összevesztünk megint. Unokatesóm mondta hogy jó a kaja és faterom megkérdezte hogy "jobb mint a börtönben igaz?" mert szereti ilyenekkel piszkálni, csak őt meg idegesíti ha a börtönnel jönnek és rákiabált apámra. Utána elkezdett velem szórakozni én meg egész este azzal idegesítettem hogy belekötöttem mindenbe amit mondott. A bátyámmal nem ilyen csak velünk. Én tudom hogy nem vagyok tökéletes és nagyon sok mindent elrontottam de viselkedhetne normálisabban is. Rajtunk kívül mindenkivel normális. Miért nem fejezi már be? Mit csináljunk vele?

Mielőtt mondanátok, nem vagyunk cigányok.


2011. dec. 25. 20:30
 1/2 anonim ***** válasza:

Valahonnan mashonnan eredhet Irantad való haragja. Talán még a születésed előtti az ok, talán anyukad csaladjaban van az ok, veluk van haragban - és Te az anyukad csaladjat is kepviseled, hiszen az ő vérük is vagy.

Veled ilyen ellenseges, es meg kivel?

2011. dec. 25. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem aggódik amiatt, hogy esetleg te is rossz útra térsz az unokatesód hatására, csak nem tudja normálisan kifejezni feléd.

Gyengébbnek tart benneteket, s ott bánt, ahol a legjobban fáj nektek. Ha ordítozok válaszul, azzal csak őt igazoljátok. Annál jobban csinálja.


Egyszerűen, higgadtan közöljétek vele, hogy mennyire meg tud bántani - ne vádaskodjatok, csak mondjátok meg, hogy nektek mennyire fáj. Elvileg egy ilyen válasz meg kellene, hogy lepje és el kellene gondolkodtatnia. Talán abbahagyja.

2011. dec. 27. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!