Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A páromat szeretném meglepni...

A páromat szeretném meglepni az első évfordulónkon egy wellnes hétvégével. Az alábbi lehetőségek közül szerintetek melyik lenne megfelelő nekünk? Linkek a leírásban.

Figyelt kérdés

Esetleg ti tudnátok valahol máshol ajánlani? Maximum 35-40ezer forintból szeretném kihozni a dolgot. Lehetséges ez egyáltalán? Én 19L vagyok ő 22F


1. [link]


2. [link]


3. [link]


2011. dec. 27. 22:59
 1/7 anonim ***** válasza:

[link]

-ez a Corvus Hotel képeinek linkje


[link]

-ez a répce gold leírása


[link]

-ez a sima répce szálló leírása


S bár én magában a fürdőben dolgoztam egy évig Bükön,egyik szállodában se jártam a recepciójukon kívül sehol,azok mind szépek voltak,de rám -csak a recepció alapján- a legjobb benyomást a Gold tette.

2011. dec. 27. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

[link]


Itt voltunk,Egerben van.Nagyon jó áron,szép tiszta szobák,olyan kényelmes ágy hogy itthonra olyat nézelődök,a szobához erkély,pont sikerült naplementét nézni onnan.

A jacuzzi és a szauna használatot mi csomagban kértük hozzá,olyankor csak mi ketten voltunk,kaptunk halk romantikus zenét és kancsó hideg üditőt,szaunatörölközőt.

Fitneszgépek is vannak,bár nem használtuk.

[link]

most nincs az a csomagajánlat amit mi kértünk,de ez is jó ha 2 éj


de ha 1 éj,akkor 9ezer+jacuzzihasználat+vacsi valahol,másnap egri fürdő,25ből is kijössz

2011. dec. 27. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Jaajj azt elfelejtettem írni, hogy soproniak vagyunk.

Valahol a közelben jó lenne, mert mire eljutnánk az ország másik felébe, el is fogy a pénzünk.:D

2011. dec. 27. 23:14
 4/7 anonim ***** válasza:

elég fontos infó :)

akkor eger kiőve

2011. dec. 27. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Győr az nagyon messze lenne?
2011. dec. 27. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Győrt én is ajánlom! Rengeteg jó szállás van, és rengeteg program a városban. Esetleg ha bevállalod, akkor még egy foci/kézi meccsre is elmehettek.
2011. dec. 27. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Győrben tudok ajánlani egy nagyon kiváló szállást. Több program közül is lehet választani és a hely illetve az ellátás nagyon színvonalas. Amikor mi voltunk a vacsora közben élő zongora dallamok egyenesen romantikussá tették az estét, a felszolgált ételek nagyon finomak voltak és kimagasló volt a személyzet munkássága is.

Privibe nagyon szívesen küldöm a címet.

2011. dec. 27. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!