Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Anyu bele szól a...

Mit tegyek? Anyu bele szól a kapcsolatomba! Nem szeretem már a barátomat. Anyu elkezdett üvölteni velem hogy milyen szívtelen vagyok.

Figyelt kérdés
Hogy nekem nincsenek érzéseim, meg hogy a szívem helyet kő van.. meg mondta csak a magáét a kapcsolatomba teljesen bele okoskodik.... Ezután a barátomnak adtam még egy esélyt de magam sem tudom hogy MIÉRT. Köszönöm a válaszokat.! 18L
2011. dec. 28. 07:15
 1/6 anonim ***** válasza:

Neked kell egy életet eltölteni a választottaddal nem pedig anyukádnak. Próbáld meg ezt elmagyarázni neki.

Soha nem értettem meg azokat a szülőket, akik bele akarnak szólni gyermekük kapcsolatába. Nem emlékszenek arra, hogy ők is voltak fiatalok?

Nekem is van két felnőtt fiam, soha egyik életébe sem szóltam bele, még akkor sem ha éppen nem volt szimpatikus az aktuális barátnő.

2011. dec. 28. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 kirke válasza:
Szia! Az én édesanyám is örökké beleszól az életembe, kamaszként akárki jött hozzám betolakodott beszélgetni, vagy még inkább kibeszélni engem. Ha volt párom örökösen piszkálódott, veszekedett, mindig talált valami ürügyet, hogy botrányt csapjon. Az egyetlen megoldás az volt, hogy amint lehetőségem nyílott rá, elköltöztem, de már 33 vagyok, és előtte nagyon sok évemet megkeserített. Most pedig alig tartom vele a kapcsolatot, mert egyáltalán nem értünk egyet semmiben. Valószínű nálad nem ilyen katasztrófális a helyzet, de nagyon fontos, hogy ne engedd magad befolyásolni, úgy hozd meg a döntéseidet, ahogy Te jónak látod, ahogy Te érzed, hogy neked mi lenne jó. Persze kikérheted a véleményét, de akkor is te dönts egyedül a magánéletedben.
2011. dec. 28. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Anyukád valószínűleg jót akar neked: megkedvelte a barátodat és úgy érzi, mellette biztonságban tudhat téged. De ez a te életed, ha már nem vagy szerelmes, nincs értelme vele maradnod és ebbe valójában ő sem szólhat bele. Légy vele elnéző, tudd, hogy a szeretet beszél belőle, viszont értesd meg vele, hogy neked már nem jó a fiű mellett és ne hagyd, hogy befolyásoljon a döntésedben. Miért mondta, hogy a szíved helyett kő van? Adtál rá okot, pl megcsaltad a srácot vagy olyan dolgokat vágtál a fejéhez, amit nem érdemelt meg, stb?
2011. dec. 28. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
nem csaltam meg semmi ok sincsen, 2 válaszoló átérzem a dolgaidat, amikor jönnek hozzám barátok egyből megy hozzájuk beszélni és párszor be is égetett engem, amikor jön a barátom megy mindjárt hozzá beszélni aztán faggatja amihez aztán tényleg semmi köze sem lenne.:S
2011. dec. 28. 08:55
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez a "még egy esély" dolog hülyeség, nem fog működni. Főleg ha már nem is szereted. Anyud meg majd lenyugszik. Ez a te életed, felnőtt vagy, ebbe neki igazán semmi beleszólása nincs.
2011. dec. 28. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"Anyukád valószínűleg jót akar neked"

Ez a legátlátszóbb szabonszöveg ami szülő és gyerek közöt elhangzik. anyu jót akar, de szegény épp ezzel cseszi el a gyereket, meg a gyerek életét. A csalódásoktól úgysem tudja egvédeni, viszont egy életre megnyomorítja érzelmileg.


Elmondom mi van itt. Anyunak lelkiismeretfurdalása van a saját magánélete miatt, és a lányában akarja magát kiélni.


Bunkóság lesz, de küld el a fenébe. Ha ő szereti, randizzon vele ő. Körülbelül annyi köze van ehhez, mint neked a szülői ágyban lezajló esti szex jellegéhez... Normális szülő embernek és nem játékbabának tartja a gyerekét, és nem akarja dróton rángatni.

2011. dec. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!