Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok az ilyen rokonró...

Mit gondoltok az ilyen rokonról? Vajon miért mond ilyeneket?

Figyelt kérdés

Két nőről van szó, anya és lánya, a rokonaim.Mindig azt hangoztatják, hogy ők milyen illedelmesek, próbálják játszani az úrinőt.ehhez képest elég illetlen megjegyzéseket tesznek lépten-nyomon. Elég tenyérbemászó kritikákat tudnak mondani a viselkedésünktől kezdve a megjelenésünkig mindenre.Az öreglány egyik legmegbotránkoztatóbb megjegyzése az volt, mikor kifejtette, hogy én mindig feketében járok, bezzeg, mikor nagymamám temetése volt, akkor színes ruhában voltam.Na, ez betette nálam a kaput, mivel nem járok MINDIG feketében, nagymamám temetésén viszont feketében voltam, mellesleg semmi köze hozzá.De kaptam olyan megjegyzést is, hogy én ellenszenves ember vagyok, mert egyszer nem segítettem megkeresni anyunak a cipőjét.STB...A lányomat volt úgy, hogy úgy felbosszantották hasonló hülye megjegyzésekkel, hogy elsírta magát,én meg szépen hazaküldtem őket.

Egyszer megmagyarázták, hogy ők nem ellenünk, hanem értünk mondják a kritikáikat.Csak az a baj, hogy ez már nem jó szándékú kritikának, hanem b*szogatásnak tűnik és nem egyszer mondják el ezeket, hanem minden egyes találkozásnál, újra és újra elmondják ugyanazt és mikor látják, hogy már a könyökünkön jön ki, akkor is csak mondják.Kérdés:Direkt csinálják, vagy tényleg ennyire tapló hülyék?Jelenleg nem tartjuk velük a kapcsolatot, pedig jó lenne elvileg, mert közeli rokonok és kevés rokonunk van, de így nem tudom, érdemes-e egyáltalán és vajon mit tehetnénk, hogy kicsit megváltozzanak?


2011. dec. 28. 18:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Direkt csinálják, megalázás céljából, hogy ők önmagukat minél magasabbra tehessék. Az ilyeneket ki kell zárni, be se engedni.
2011. dec. 28. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Direkt csinálja, mert gonosz, rosszindulatú és élvezi, ha kikészít másokat. Az ilyennel NEM szabad tartani a kapcsolatot!
2011. dec. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nem kell velük szóba állni és kész
2011. dec. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ismerős a problémád... Megmagyarázni az ilyen embernek nem fogod tudni, hogy téged bántanak ezek a megjegyzések. Rosszindulatúak. Csak nekik lehet igazuk. Vagy állandóan hallgatsz, nem figyelsz rájuk, ami nagyon nehéz lehet, vagy a jobb megoldás, ha minél ritkábban találkozol velük. Szerintem azért tartsd velük a kapcsolatot, csak ritkítsd a találkozások számát! Húsvét, karácsony, ennyi!
2011. dec. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!