Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők, Asszonyok, Lányok! Mit...

Nők, Asszonyok, Lányok! Mit tennétek ha a férjetek, párotok kifogásolná az otthoni öltözködéseteket?

Figyelt kérdés
2011. dec. 28. 21:55
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
84%
Elgondolkoznék rajta. Ha nem áll tőlem nagyon távol, amit kér, megtenném.
2011. dec. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
89%
Mondanám neki, hogy vegyen akkor olyan ruhát ami szerinte a lakásban illik, és készüljön fel arra hogy én is birálni fogom mától..
2011. dec. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
93%

Hát attól függ, hogy mit kifogásolna.

Ha az nem tetszene neki, hogy nem öltözöm otthon is úgy, mintha bálba mennék, akkor elküldeném a fenébe,

azonban ha azt kifogásolná, hogy koszos és szakadt vagyok, akkor bocsánatot kérnék, és tennék ellene.

Nem mindegy milyen az a kifogásolható öltözék.

2011. dec. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 mus musculus ***** válasza:
86%
Másodiknál a pont :D
2011. dec. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
77%

Hacsak nem magassarkút akarna rám erőltetni, elfogadnám az általa ajánlott ruházatot/cipőt.

Milyen ruhát hordasz most, Kérdező, szabad tudni?

2011. dec. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
38%
Ha koszos és büdös lennél és ezért szólna a párod, te benne keresnéd a hibát???
2011. dec. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
83%

Végiggondolnám, hogy igaza van-e, és ha igen, akkor változtatnék.

Nálunk volt ilyen nem sokkal az összeköltözésünk után, otthon ugyanis egyszerűen azokat a ruhákat hordtuk, amik már utcára nem felvehetők, de még jók. Nem tetszett neki, mert azt akarta, hogy csinos legyek. Erre mondtam, hogy nem tudom, mire gondol, én mindig ilyenekben voltam otthon, menjünk el és vegyünk olyan ruhákat, amiket gondol. Szóval végül kaptam pár csini otthoni ruhát és mindenki boldog :)

2011. dec. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
39%
A szolgalelkű magyar nő szépen felveszi a ruhát, amit az ura és parancsolója kiválaszt. Pár év múlva megunja, megkérdezi a gyakorin, hogy ez mehet-e így tovább. A többség szerint lépjen le, de ő annyira retteg a magánytól, hogy inkább marad.
2011. dec. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
67%

Felöltözök normálisan.

Én mindig csinosan öltözök. Otthon is én vagyok, és magamnak mindenképp szeretnék megfelelni.

2011. dec. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
64%

Megmondanám neki hogy el lehet fáradni ha nem tetszik valami.Otthon hagy ne kelljen már chanel kosztümben és manolo szandiban takarítanom,vagy döglenem a kanapén.

Nem tűrném hogy ilyesmibe beleszóljon.Főleg hogy engem sem érdekel hogy szakadt pólóban és alsónadrágban vagy éppen síoverálban van otthon.

2011. dec. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!