Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megcsalásnak számít egy...

Megcsalásnak számít egy házasságban (gyerekekkel), ha az egyik fél olyasmiről chat-el nagyon részletesen és belemenősen egy exével, hogy mit csinálna vele (szex) ha találkoznának?

Figyelt kérdés
2011. dec. 29. 23:40
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
13%

Fizikai megcsalást nevezzük megcsalásnak.Tehát nem.


Mindenesetre elég baj,hogy egyáltalán szóba állsz az exeddel.

2011. dec. 29. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igen.
2011. dec. 29. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
én a "megcsalt" fél vagyok, nem a chat-elő...
2011. dec. 29. 23:44
 4/30 anonim ***** válasza:
70%

Első vagyok.


Elég baj,hogy chatel az exével...

2011. dec. 29. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
100%
Nem megcsalás, de az odavezető út. Próbáljátok meg kitalálni, mi lehet az oka, nyilván nem véletlen csinálja. Nem hiányzik valami az életetekből? Vad szex, randik, vörös rózsa, akármi?
2011. dec. 29. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
100%
hát ez nehéz kérdés, mert tényleg nem az gyakorlatileg. de hát az emberölési kisérletért is börtön jár...
2011. dec. 29. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
2%
Nektek az is megcsalás, ha egy férfi másra mer nézni. No engem egy nő sem törne papucsba. Azzal levelezek, akivel akarok, azzal találkozok akivel akarok, amíg egymás nemi szervei nem kerülnek kapcsolatba egymással vagy más testrészekkel, addig nincs megcsalás.
2011. dec. 29. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:
kedves utolsó, remélem, majd azon sem akadsz ki, ha életed szerelme azt írja az exének, hogy az ágaskodó micsodáját a szájába venné, mire az visszaírná, hogy már alig várja, hogy a nedves micsodájában legyen. akkor azért megkérdeznélek...
2011. dec. 29. 23:57
 9/30 anonim ***** válasza:
100%

Jézus mondott valami ilyesmit, hogy "megmondatott, hogy ne kövess el házzasságtörést. Én viszont azt mondom nektek, hogy aki gonosz dolgokra gondol, az már a szívében házasságtörést követett el, ami ugyanolyan, mintha fizikailag elkövetné" nem pont így mondta, de ez volt a lényeg :D

És most ne küldjetek el a francba, hogy hagyjam ezt a vallásos szöveget, mert vallástól függetlenül a társadalmunk a többszáz éves keresztény normákon alapul, függetlenül attól, hogy hiszünk-e benne, vagy sem. Tehát igen, megcsalásnak számít!! javaslom újítsátok meg valahogy a házasságotokat, pl egy párterápiával, vagy egy nyaralással, kettesben.

2011. dec. 30. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
92%

Úú ez azért durva!

Tudjátok, könnyű ám az mögé bújni, hogy ez nem megcsalás.. legalábbis nem fizikai megcsalás.

Ha ilyesmiről beszélgettek, így...ez valamiféle chatszex volt. Taglalták azt, hogy hogyan szexelnének egyet.

Szerintem ez igenis megcsalás. Kinek mi a megcsalás?

Csak az, ha történik fizikai kontaktus? És mi van, ha van egy férj, aki irtózatosan oda van az egyik kollegináért, és minden egyes szeretkezés alkalmával őt képzeli a felesége helyébe? Állandóan róla álmodozik, fantáziál.

Ez végülis nem megcsalás..? Hisz nem fekszik le a nővel.. Mégis, szerintetek elfogadható?


Szerintem ez megcsalás. Ha van érzelmi megcsalás (márpedig van) akkor van a megcsalásnak egy olyan formája is, amikor átbeszélik, hogy miket művelnének egymással az ágyban.

Pontozzatok le érte nyugodtan, de szerintem ez akkor is elég durva!!

2011. dec. 30. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!