Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Már mindent...

Mit tegyek? Már mindent megpróbáltam.

Figyelt kérdés

17 éves vagyok és két éve vagyok eggyütt a barátommal. Nem nagy kertes házban élünk de azért van saját szobám ami nem kicsi. Szüleim itthon állatneveléssel foglalkoznak. A lényeg h ha együtt szeretnék aludni a barátommal (persze h nállam, az még szóba sem jött h én nálluk) akkor könyörögnöm kell érte.idáig a max együttalvás havi 2x volt.de most a téli szünetbe szerettem volna ha 2-3 is együtt alszunk de anya csak azt mondta rá h elég az ha szilveszterkor is itt alszik. Tudja h lefeküdtünk már és nem utálja a barátom mert nyáron meg velünk jöhetett az 1hetes balcsira amikor külön szobában voltunk.de legutóbb nagyon összevesztünk azon h suli időben hétvégén akkor alszik nállam ha lekönyörgöm a csillagokat.jól tanulok, takarítok, foglalkozok öcsémmel megpróbáltam már mindent!

Mit tegyek?


2011. dec. 30. 20:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Óvnak a szüleid, ez természetes. Most csak annyit tehetsz, hogy szép csendben meghúzódsz, és elfogadod azt a havi 1-2 alkalmat.


Továbbra is "rendes kislány" leszel, takarítasz, jól viselkedsz, szépen beszélsz, öcséddel foglalkozol, és fokozatosan bíznak majd benned.


Meg egyébként is: nem akarják, hogy kiégj. Gondolj bele, ha mindennap együtt aludnál a barátoddal, egy idő után megunnátok egymást.

2011. dec. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%

A szüleid estére már fáradtak,és nyugodtan akarnak pihenni,nem pedig egy idegent kerülgetni este és reggel.

Ha ott alszik a barátod,akkor használja a WC-t,fürdőszobát,esetleg még ott is vacsorázik-reggelizik.

Örülj,hogy ennyit is engednek nektek.

2011. dec. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Az előttem íróhoz muszáj hozzászólnom. 17 évesen túl vagy mindenen amin túl lehetsz egy komoly kapcsolatban, anyukád azt hiszi, hogy ilyen hülyeségekkel megvéd bármitől akkor téved, csak ő már elfelejtette, milyen volt 17 évesen az élet. Az, hogy megunjátok egymást az lehet, de nem attól, hogy többet alusztok együtt. 10 éves vagyunk házasok a férjemmel még nem untuk meg egymást, pedig együtt alszunk...

A kérdésedre nem tudok igazából mit válaszolni, csak annyit, hogy nőj fel, 20 évesen már nem fogod anyukád engedélyét kérni.

2011. dec. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

De én annyira cikinek érzem ezt.mert más már 2 hónap utána együtt aludhat minden féle gond nélkül, nekem meg könyörögnöm kell 2 év után :D röhejesnek tartom! már azt megértettem anyukámmal h egy albérletben fogunk lakni fősulin mert itt vagyok 17 évesen és én itthon nem érzem magamat annyinak mert mindig levagyok kezelve az ilyen együttalvásos témákkal kapcsolatban.


Anyumnak sosem indokolja meg h mértnem aludhat itt egyszerűen csak NEM. és az bosszant h amikor már sokáig könyörgök kitalál ilyen légből kapott ötletet nem beszéli meg velem normálisan. Nem érezteti azt a párommal h utálná vagy h nem szereti h nállam van mert kedves vele szinte minden hétvégén neki is terít amikor együtt ebédelünk még akkor is ha nem jön el.meg ajándékot is vett neki de nemcsak most máskor is pl névnap, szülinap.


Legutóbb itt aludhatott volna mert minden körülmény úgy jött h nem volt itt öcsém (mert 11 éves és kért tesz benne az anyum szerint h ha nállam alszik), anyuék reggel korán keltek szóval nemis lehetett volna cinkes pizsomás találkozás reggel... ajj.az bánt h megse tudom beszélni h mért nem aludhat nállam vagy én nálla.

2011. dec. 30. 21:17
 5/5 A kérdező kommentje:

volt olyan h annyira összevesztünk ezen anyummal h fejéhez vágtam h egy év múlva nem szólhat bele h mit csinálok! persze miután ezt kimondtam megbántam. meg tudtam h akkor sem lesz minden így...nem vagyunk aza veszekedős család.ha vita van általában miattam és erről. de volt már olyan h a szüleim között is vita volt ez miatt.mert apu az megengedné...mindig azt mondja h neki mind1, ő sokkal jobban bírja a páromat!


Meg azért fura h max havi 2x alszunk együtt és akkor nagyon boldog lehetek.mert volt már olyan este h egyikőnk sem tudott jól aludni mert nem voltam hozzászokva h vki alszik mellettem.bármennyire is szerettem volna nem aludtam jól mert nemvolt megszokva.és akkor teljesen kétségbe estem!

2011. dec. 30. 21:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!