Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Miket vigyek?

Mit tegyek? Miket vigyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az a helyzet,hogy holnap kell mennem kórházba. 14 éves lány vagyok,az utóbbi napokban nem tudtam semmit enni,fogytam is nem is keveset,rettentő fáradékony vagyok és rengetegszer voltam beteg az elmúlt fél évben. Szóval kaptam beutalót,de nagyon félek,hogy esetleg valami komolyabb bajom van. Lesz ultrahang,vérvétel meg sok más vizsgálat amitől rettegem. Nagyjából elpakoltuk már anyukámmal a táskámat,de mit tanácsos vinnem szerintetek? Milyen az ellátás? Úgy értem a doktor reggelente befog jönni megvizsgálni? Előre is köszönöm! 14L
2012. jan. 4. 13:30
 1/8 anonim ***** válasza:

Figyelj, legyen váltásruha, törölköző, fürdőszett, tisztasági csomag, köntös, hálóingek (nem adnak mindenhol), telefon, töltő, könyv.

Az ellátás kórházanként, sőt osztályonként változó.

Ha valami kell még, valszeg anyukádék be tudják vinni!

Szurkolok, hogy jól legyél!

2012. jan. 4. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Cass90 ***** válasza:

Először is remélem jobban leszel, nyugi biztos tudnak segíteni.


Értékes tárgyakat szerintem ne vigyél. Ősszel műtötték tesómát, kb. 4-5 napot volt bent, nála volt mobilja, mp3 lejátszóm + könyv. A kórházi koszt elég sovány, de... te pont valami étkezési problémával mész be, szóval nem tudom, nem akarok hülyeséget mondani, erről az orvos tájékoztat. Mi mindig vittünk kaja utánpótlást, amit tesóm szeretet. Vizit minden nap van, de nem tart sokáig. Tisztálkodószerek, pizsama, papírzsepi, ilyesmi.

2012. jan. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Tettem el könyveket,mp3amat illetve ugye holnap mondják meg meddig kell bent maradnom anyukám vesz majd pár új cuccot (fehérneműt,pizsomát ilyeneket) Meg majd veszek a büfében újságot. Sajnos elég "buzgó" vagyunk,nagyon hamar elunom magam ,de talán lesznek ott kisebbek akikkel foglalkozhatom.
2012. jan. 4. 13:53
 4/8 bánomisén ***** válasza:
És vigyél betétet is, ha esetleg az idegeskedéstől éppen ott jönne meg.
2012. jan. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én vittem magammal 2 papucsot, az egyikben tusoltam, a másikban mászkáltam. Ezeket nem írták még előttem: Törölköző, szalvéta, pohár, innivaló, nasi.
2012. jan. 4. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ne idegeskedj még pluszban azon is, hogy valamit otthon felejtesz, mert bármi is hiányozna, be tudják neked vinni :)


A tünetek alapján vashiányra gyanakodnék, ami nem egy súlyos probléma, kapsz majd gyógyszert és attól jobban leszel. De bármi is legyen a bajod, örülj, hogy kiderül és meg lehet kezdeni a kezelést!

2012. jan. 4. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Igen betétet tettem el,mert ahogy számoltam persze,hogy pont a napokban jön majd meg :S A papucsot,jó hogy mondod teszek el egyet tusoláshoz is!

Anyukám is mondta,hogy majd hoznak ami kell,csak nem szeretném,hogy valami lényegeset hagyjak itthon,ami esetleg kellhet. A háziorvos is vashiányra tippelt,igazad van mindenképp jó lesz megtudni,hogy mi okozza,mert régen pl. már már túl sokat ettem (normális testalkatú voltam) most pedig két hete alig tudok enni,inni illetve úgy nézek ki mint egy anorexiás idestova.A legrosszabb,hogy az iskolában sem tudtam jó ideje úgy teljesíteni ahogy elvárták tőlem,pedig pont továbbtanulás van.

2012. jan. 4. 14:24
 8/8 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Megérkeztem a kórházból,az összes vizsgálatom jól sikerült, azt mondták a doktorok,hogy valószínűleg a stressz miatt van. Sokat idegeskedtem az utóbbi időben a felvételi miatt és ez gyengített le. Jövőhéten még vissza kell mennem pár elmaradt vizsgálatra,de lehet,hogy már aznap hazaengednek. Köszönöm még egyszer a válaszokat!
2012. jan. 8. 21:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!