Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Makacsságból vagy nem szeretés...

Makacsságból vagy nem szeretésből reagál így a szakításra?

Figyelt kérdés

Kapcsolatunk ideje alatt sajnos többször is összevesztünk, és mivel egyikünk sem tudta soha megoldani a konfliktusokat, mindig a szakítás mellett döntöttünk. Én próbáltam megbeszélni, de mindig engem hibáztatott mindenért, ő meg az ártatlan volt, soha nem kért bocsánatot semmiért, és igy elég nehéz mellette maradni, mindig csak nyelni, és már sokszor elhittem, hogy tényleg én vagyok a hibás mindenért. Volt hogy tudta hogy ő a hibás, de akkor sem ismerte be. Szakítottunk, napokig fel sem hívott, sms-t sem írt, annyi hogy utcán a kocsijából rámköszönt, de az arca sem árult el soha semmit, hogy vajon mit érezhet. Szóval minden szakításunk után, de nevezhetjük ezt haragból tartott 3-4 nap különlétnek is, én voltam az, aki felvette a telefont és felhívtam. Ekkor mindig azt a választ kaptam arra a kérdésemre, hogy miért nem hívott, hogy: de hát te haragszol rám, ha majd megbékélsz vártam hogy hívsz.

Tavaly szakítottunk 1 hétre, nagyon soknak tűnt. Akkor viszont már megilyedt, mert tényleg csak ilyen 1-2 napos szüneteink voltak, hogy mi történt ? Valóban ott akarom hagyni? Mondta hogy 3 nap után már minden baja volt, és 1 hét múlva pedig keresett, és elmondta, hogy nem is tudja hogy ennyire szeret, meg hogy ennyire lehet szeretni valakit, és hogy nagyon sok idő alatt tudna csak elfelejteni, de akkor is csak úgy, hogyha egyszer sem látna. Történ ez fél éve, és most megint ott tartunk, hogy szakítottunk, mert nem úgy viselkedik mint aki szeret. Csúnyán beszél, meggondolatlanul vagy nemtudom hogy így gondolja-e valójában de olyanokat mond hogy vérigsért, megaláz.

Vajon komolyan gondolja amiket mond? Amint pedig egy fél évvel ezelőtt állított hogy mennyire szeret stb, az csak eddig tartott?

A mostani szakításnál is igy úgy fog reagálni ahogy eddig, hogy nem keres? Vagy általában a pasik ilyenek, ha szakít velük a barátnőjük akkor nem keresik, megvárják míg a csaj jelentkezik??

4.5 éve együtt, 20 on évesek vagyunk


2012. jan. 5. 10:14
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de ez a kapcsolat egy vicc. Ha szakítotok, akkor szakítsatok, de annak, hogy pár nap után megint együtt vagytok, semmi értelme. Mellesleg nem kell egy veszekedés miatt rögtön szakítani, de ha ennyire nem megy együtt, nem is értem, miért erőltetitek.

Ráadásul úgyis mindketten tudjátok, hogy úgysem tart sokáig a szakítás, tehát bármit megtehettek a másikkal, úgyis kibékültök.

Nőjetek fel, aztán beszéljétek meg, hogy együtt vagytok, vagy nem, de akkor ahhoz tartsátok is magatokat.

2012. jan. 5. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

"Vagy általában a pasik ilyenek, ha szakít velük a barátnőjük akkor nem keresik, megvárják míg a csaj jelentkezik??"

Igen, a pasik ilyenek, a szakítás az szakítás, azt jelenti, vége a kapcsolatnak. Akkor meg miért is keressen?

Rendszert csinálni a szakításból, az eszem megáll, komolyan...

2012. jan. 5. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A szakítás az azt jeleni, hogy többet nem keresitek egymást. Különben tényleg vicc...
2012. jan. 5. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

En ebben a szituban voltam, mint ahogyan te leirtad.Mégis a felesége lettem, amely igenis lelkileg megviselt alaposan. Soha nem kért bocsanatot, ugyanùgy azt mondta nem tud élni nélkulem, csakis én vagyok a szerelme stb.

Nem valtozott a hazassag ideje alatt sem, persze csaladunk is van. A lenyeg soha nem voltam és vagyok mellette nyugodt.stb

En azt tanacsolom neked, engedd el és ne keresd, mondjuk nalam a szakitasnal forditva volt, mert én nem voltam hajlando keresni.

2012. jan. 5. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha egy pasi nem keres az azért van mert nem szeret. Nehéz beletörődni de így van. Ez a kapcsolat amúgy sem működőképes hosszú távon. Törődj bele és próbálj a jövőbe tekinteni mert ez csak visszahúz.
2012. jan. 5. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
60%
Nem lenne ilyen nevetséges a sztori, ha azt írod a végére, hogy 14 évesek vagytok.
2012. jan. 5. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy tipikus játszma. Addig fog tartani míg valamelyik fél ki nem lép végleg belőle. Ő valószínűleg nagyon jól tudja, számít rá hogy te nem sokára jelentkezni fogsz, ismét be fogsz hódolni neki. Hogy általában ilyenek a pasik? Nem hinném! A pasid egy önző disznó aki nagyon jól tudja hogy kell manipulálni téged, és tisztában van azzal is hogy veled mindezt megteheti.

Ezt nem nevezném szerelmi kapcsolatnak. Egyedül te tudsz ezzel mit kezdeni, hogy végleg kilépsz a kapcsolatból és keresel egy másikat aki megbecsül.

Ha neked jó, hogy megaláznak,és szakítás után még te futsz utána mint egy pincsi kutya akkor különösen megérdemled sorsodat.

2012. jan. 5. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Amit ti műveltek az nem kapcsolat. Nincsenek határok, nincs megbecsülés és tisztelet. Szóval a lényeges pillérek hiányoznak.
2012. jan. 5. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

ez nem kapcsolat. az ilyen szintű hülyeségekből már jó 10 éve ki kellett volna nőnötök.


"Vagy általában a pasik ilyenek, ha szakít velük a barátnőjük akkor nem keresik, megvárják míg a csaj jelentkezik?? " teljesen kifordítva gondolkozol. igen, a pasik olyanok, hogy nem keresik a csajt szakítás után. DE NEM azért, mert a csajtól várják, hogy hívja őket, hanem mert VÉGE! és a csajok általában NEM szokták felhívni azt akivel szakítottak. nőjetek már fel. írod hogy semmi jelét nem adja hogy szeretne. nem keres ha elhagyod. és még te visszakuncsorgod magad? van neked egy szemernyi önbecsülésed is??? lépj le végre, és kezdj el felnőni...

2012. jan. 5. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!