Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak mi vagyunk így?

Csak mi vagyunk így?

Figyelt kérdés
Most láttam Schobert házaspárt, akik a minőségi és mennyiségi szexről beszéltek. 3 gyerek mellett ezt, hogy? Minden nap csinálják, mert egyébként ingerültek. Amúgy nem értem Norbika, miért csalta akkor meg? Ennyire telhetetlen.Nem fárasztó nekik a tökéletest játszani.Nálunk 1 gyerek van, de mi nem tudunk mindennap minőségit.
2012. jan. 5. 19:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
86%
Kit érdekel? Én nem méricskélem senki más szexualitását, pont nem akarom tudni, hogy az ismerősök és a celebek mennyit és kivel dugnak.
2012. jan. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
86%
A Schobert házaspár egy vicc. Tiszta mű az egész. Nehogy ők legyenek a mérce!
2012. jan. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Nem mérce, csak egyszerűen hihetetlen, múltkor azt hittem kijön a vacsora, mikor részletezték, hogy nyaralás alatt 17* voltak egy nap, ezt kell tényleg leadni? Nem nézzem, alapzajnak ment, de ez már gáz, hogy nem tudnak mivel szerepelni.
2012. jan. 5. 20:10
 4/15 anonim ***** válasza:
63%
4 gyerek mellett nálunk is megvan a minőségi és mennyiségi szex...nem lehetetlen. Hozzáállás kérdése.
2012. jan. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
96%
Egyébként a minöség azért relativ, ugye tudod? Van aki arcoskodik, aztán igazából annyi az egész, hogy lök kettöt, aztán elterül a heverön. Ilyenböl hihetö a havi 30x napi 2x
2012. jan. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
93%

Először is, minden pár más. A celebek meg pláne. Nekik villogni kell valamivel, megmutatni, hogy ők mennyire "az átlag felett állnak".

Egyébként meg, ha Rékucinak kellene nevelgetni, gondozni a 3 gyereket, vezetni a háztartást, mosni, főzni, takarítani, közben meg toppon lenni a férjének is, biztosan máshogy állna hozzá ő is. Akinek babyszittere, bejárónője van, az könnyen ugrál.

17 szex egy nap? Tuti kamu, még egy kivénhedt profi prostinak is sok.

2012. jan. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
88%

En peldaul nem is nezek tevet, meg csak hatterzajnak sem megy, szoval az ilyen alpari sztorik teljesen hidegen hagynak. Viszont az olyanokat, akik ezen felhaborodnak, felizgatjak magukat annyira, hogy meg tollat (billentyut) is ragadnak, azokat csak sajnalni tudom.

Draga, ne legyel olyan naiv, hogy mindent elhiszel amit a teve etet veled!


Amugy meg ki a phaszt erdekli? :)

2012. jan. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
80%

Én el tudom képzelni. Van egy ismerős család, ahol négy gyerek mellett papa-mama nagyon jól megvan, a szex is oké. Csak ehhez tudni kell, hogy a gyerekeket a dada hozza-viszi, a háztartást a bejárónő vezeti, jó hogy a szülőknek van idejük egymásra. Bár apuka így is időnként félrekacsint, amit nem értek, talán jó dolgában nem tudja, mit csináljon.

A másik dolog, hogy a szexhez fizikai erőnlét kell, és azért nekik az van bőven. Így könnyebb..

2012. jan. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
95%
Te láttad saját szemeddel ahogy naponta 17x reszeltek Norbiék,de egyébként alapból minden áldott nap ? Vagy azt is elhiszed ,hogy a mosópor intelligens ,mert a tv-ben azt mondták?? Hazugság ,média a neved..
2012. jan. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Hidd el semmi se lehetetlen,sőt a gyerekek is láthatják,mivel így nem kerülnek bajba a szexxel kapcsolatban és fel sem kell majd világosítani őket,mert előttük van a gyakorlati szemléltetés.
2012. jan. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!