Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyum miért nem keres?

Anyum miért nem keres?

Figyelt kérdés

Tudni illik anyummal össze vesztem régebben, ritkán beszéltünk, de pár hete felhivtam, mert rossz,hogy nem beszélünk..veszekedés ide vagy oda.

Felhivtam, beszélgettünk elég hosszú ideig meg minden, és mondtam neki csörögjön be ha gondolja, én vissza hivom.Vártam pár napot, nem hivott se semmi, felhivtam én, megint beszélgettünk, mondta hogy hivjam majd fel, stb..Mondtam neki,hogy csörögjön Ő,mert nem tudom mikor dolgozik(Ha dolgozik, akkor rögtön leráz engem)azt mondta jó.2 hétig vártam,hogy jelentkezik, persze Ő nem hivott, megint csak én hivtam, kérdeztem, Ő miért nem jelentkezik, hát a munkára és a hálózatra hivatkozott.

Piti ügy, igaz, de annyira rosszul esik,hogy Ő nem is érdeklődik,nem keres,hiába mondja,hogy majd hiv :(

Tulajdonképpen jó volt kiirni magamból, mert azért dühit egy kicsit.


2012. jan. 6. 15:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Min sértődött meg ennyire??
2012. jan. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Hàt a veszekès tàrgya a párom volt..

Csak azt nem èrtem,ha nem akar velem beszèlni,mièrt nem mondja meg?!ha beszèlünk,akkor olyan mintha minden rendben lenne.

2012. jan. 6. 15:56
 3/7 anonim ***** válasza:

velem sem akart beszelni miutan elvaltak apummal!!

en kerestem ,de mindig lerazott! igy nem beszelunk mar azthiszem 6 eve!!

mar nem bant a dolog! apum uj felesege anyum helyett is anyum!!! sokkal jobban jartunk vele,mint anyammal !!!

2012. jan. 6. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Sajnàlom,6 èv az hosszú idö..

Engem bànt a dolog,ugy látszik mindig nekem kell majd öket hivnom.

2012. jan. 6. 16:28
 5/7 anonim ***** válasza:

hat egy ido utan mar nem volt veszes,csak az elejen !!!

szerintem kerdezz ra,h mi is igazabol a gondja!!!

ha csak a paroddal van gondja,az nem akkora,h ne lehetne megoldani !!!

2012. jan. 6. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mennyi idősek vagytok?Mi a baja a pároddal?
2012. jan. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Az volt a gond,hogy párom elvált.Jobban mondva 2 èv utàn lett problèma...Èn 20 èves vagyok,engem ez nem zavar..mèg èn is lehetek elvált,söt anyumèk is elváltak voltak,mikor megismerkedtek.
2012. jan. 7. 08:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!