Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek még? (bővebben lent)

Mit tegyek még? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Anyámmal van a baj...Sehova sem enged, pénzt nem ad nekem, az exem-nek ad igazat, és az új pasimmal nem enged találkozni, sosem enged el barátaim nincsenek, ha valamire vágyok nem veszi, meg nem avval van a baj, hogy nem adja meg amit akarok, az nem is érdekelne de még barátaim sincsenek miatta.

Sosem enged el még egy hétvégi buliba sem, mindig azon van hogy majd ha jó lesz a bizonyítványom... De addig kellene várnom hogy jó legyen akkor mit tegyek neki semmi sem felel meg... Általánosba kitűnő tanuló voltam, akkor sem engedett és most arra akarja fogni amiatt nem enged el.Pedig megcsinálom a dolgom mindig meg minden de, elvárja hogy mindent én csináljak meg még az ő dolgát is...Mit tegyek ez ellen?Már depis vagyok barátaim sem lehetnek mert mindig ide kell jönniük de én nem tudom viszonozni pedig barátnőm is volt lent de én nem mehetek hozzá el... Tisztára börtönbe tart, meg minden kisírni sem tudom magam mert egyből hisztis k.....nak hív...El akart vetetni tudom, de mikor meg akartam magam ölni egyből megvert...Nem akarok intézetes lenni, Tudja nagyon jól min megyek keresztül meg minden és nem érdekli... kiskoromba nem is ő nevelt mert itt hagyott mamámra aki mindig gyógyszerezi magát, anyám meg alkoholista volt egy ideig és volt hogy meg akart ölni részegen...Mit tehettem hogy ennyire utál engem?Miért csak a testvéreimet szereti?Hogyan érjem el hogy elengedjen? én nem tudom mit rontottam el, hogy nem enged el sem a barátaimhoz, sem a pasimhoz, sem sehova...


2012. jan. 6. 18:19
 1/1 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, mélységesen együtt érzek veled, alapvetően sorstársak vagyunk -csak egyes részletekben tér el sorsunk-, bár én sajnos jóval többet éltem eddig, mint te, igaz, én optimista vagyok -NEM vagyok vallásos egyébként, mielőtt erre gondolnál-, de bízom benne, hogy sikerül kitartanod és te is optimista leszel.


Elszomorító, hogy MIKÖZBEN kevésbé súlyos kérdésekre azonnal 10-en, 20-an reagálnak (gyakran komolytalan, vagy átgondolatlan válaszokkal), addig a tiedéhez hasonló súlyosabbakra meg órákig senki vagy 24 órán belül 1-2 ember válaszol, ha meg többen, akkor lekezelően - ez tendencia, ugyanis 60-70%-ban ezt tapasztalom a súlyosabb kérdések esetén! Emiatt is együtt érzek veled!


Figyu, gondolom kamasz korban vagy. Meg szabad kérdezni, hány éves lány vagy? :) Ilyen jellegű kérdéseknél az egyik alap kiindulópont lehet a válaszadók számára a kérdező életkora. Könnyebben tudunk segíteni.


Bátor vagy -még névtelenül is-, hogy ilyen érzékeny részletekre is ki mertél térni! Elismerésem!


Szívesen beszélgetek veled még a problémádról, elsőre ennyi. Kitartást kívánok neked!!

2012. jan. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!