Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hogyan mutattátok be a...

Ti hogyan mutattátok be a párotokat a szüleiteknek?

Figyelt kérdés
Hogy zajlott, kinél és mivel oldottátok a hangulatot stb? Meg előtte mivel vezettétek fel, hogy be akarjátok őt mutatni.
2012. jan. 6. 19:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Két hete jártunk, és mondtam, hogy szeretném, ha megismernék őt. Először a szüleim ódzkodtak tőle, hogy ilyen hamar, de mondtam, hogy őt meg kell ismerniük, mert érzem, hogy Ő az, akit kerestem. (Korábban is voltak barátaim, de őket nem vittem haza.) Így a szüleim mondták, hogy vasárnapi ebédre szívesen várják, ha már én ennyire biztos vagyok a dolgomban. A hangulatot nem kellett különösebben oldani, bár a barátom egy kicsit parázott, de nem volt kínos csend, mert tudta, hogy nem megölni akarják a szüleim, csak megismerni, így egy csak kötetlenül beszélgettünk. Nem csináltunk belőle nagy ügyet.
2012. jan. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Egyszerűen bejelentettem kb. 2 héttel az esemény előtt, hogy anya, apa, ekkor meg ekkor eljön XY és szeretném ha megismernétek.


Nem kell túlparázni. :)

2012. jan. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
88%
Mom, Dad, he's my boyfriend Luke! :)
2012. jan. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
82%
Bejelentettem, hogy van barátnőm, majd 2 hónapnyi járás után hírtelen bemutattam nekik, nem szóltam előtte, hogy hazahozom. Jót beszélgettek, ennyi.
2012. jan. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
A barátom eléggé nyitott, beszédes, könnyen ismerkedős, így semmi gond nem volt a szüleimmel való megismerkedésnél. És nekem a szüleim mondták, hogy mikor ismerik már meg..kis türelmetlenek. :)
2012. jan. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


Igazából mi már fél éve, szóval már időszerű lenne.. :S

2012. jan. 6. 19:11
 7/15 anonim ***** válasza:
66%

Barátnö elöbb ért be a kórházba, mint anyám.

Nem igazán mutattam be öket egymásnak, mert eröm nem igazán volt, annyit mondtam, hogy "ö nem rib@nc".

2012. jan. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
80%

3.

This is my boyfriend.

2012. jan. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

anyum látásból ismerte, mert még mielőtt összejöttünk, mutattam a suli előtt, hogy nézd anyu, az az a srác, akiről meséltem:)

aztán kb 3 hete voltunk együtt, mikor hazavitt, következő hétvégén ő jött hozzánk. semmi ciki sztori, bemutatkozás, benyomáskeresgetős pillantások, szégyenlős tekintetek, stb:)

2012. jan. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

2 hónap után jött először hozzánk, aznap reggel bejelentettem, hogy délután eljön, a szüleim nyugtázták. Utána kimentem elé a buszhoz, hazamentünk, bemutattam egymásnak őket, 1-2 formális kérdés, aztán mentünk a dolgunkra.

A barátoméknál kellemetlenebb volt.

2012. jan. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!