Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 10 év korkülönbség a férfi...

10 év korkülönbség a férfi részére, úgy hogy már van gyereke?

Figyelt kérdés
Tetszik egy 32 éves és férfi, én 22 vagyok. Jól érzem vele magam, kedves, vicces, jóképű, de van neki egy 6 éves kisfia. Nem ő neveli hanem az a kisfiú édesanyja, de sokszor így belegondolva mivel neki már ekkora gyereke van, mintha sokkal felnőttebb lenne mint én. Ami nyilván így is van, mert a 10 év ott van, de én még általános suliba jártam mikor neki megszületett a gyereke. Szóval emiatt kicsit viszolygok hogy belegabalyodjak-e...
2012. jan. 7. 21:27
 1/8 anonim ***** válasza:
80%

Én nem a korkülönbség miatt viszolyognék, hanem inkább a gyerek miatt. Okés, hogy pl téged szeret, és talán egyszer te leszel neki a felesége, de ha az a típus vagy, aki 100%-osan magáénak akarja tudni a párját (és ezt értsd jól), akkor egy ilyen eset igazán megkeserítheti az életed. Hiszen tudatosítanod kell, hogy ő már 100% soha nem lesz a tied. Akárhogy is, de neki már van családja, még ha nem is élnek együtt, és még ha nem is nála van a kisfiú.

Persze van, aki ezt képes elfogadni, és ezzel együtt élni. Sajnos én ehhez önző vagyok. :)

2012. jan. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
32%
16 évesen még általános suliba jártál? Az kemény...
2012. jan. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
52%

KÖztünk nincs 10, csak 6 év, és nekem is volt már egy 3 éves gyerekemamikor találkoztunk a feleségemmel.

Persze néha okozott gondot az első házasságból lévő gyerek, de túléltük, már 18. éve vagyunk együtt, a közös gyerekek is 11 és 6 évesek!

2012. jan. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
70%
az lenne gáz ha a nő 10 évvel idősebb a fiúnál
2012. jan. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Kicsit sok a 10 év+ az hogy már gyereke is van. Hát nem tudom, hogy mennyire fogtok illeni, majd eldől, elvileg ez még nem akkora akadály.

De a párodhoz jobban illene egy nálad idősebb gyerekes nő, az tény, mivel mindkettőjüknek van gyereke, így átérzik jobban egymás helyzetét a gyerekhez való kötődést.

2012. jan. 7. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
"mivel neki már ekkora gyereke van, mintha sokkal felnőttebb lenne mint én" - egy gyerek nem biztosíték az ilyesmire. A 10 év korkülönbség sem.
2012. jan. 8. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát elég nehéz az ilyen helyzet, korkülönbségtől teljesen függetlenül. Nehéz egy olyan férfival együtt élni, akinek már van családja. Sosem lehetsz már az első gyermekének az anyja és hiába vált külön az édesanyától, a gyermek mindig oda köti majd. De ha ezt el tudod fogadni, az ezzel járó nehézségeket, akkor hajrá!
2012. jan. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

1/7-es igazad van!! Ezzel Én is igy vok!!

24 éves vagyok még csak, de nekem sok a 10 év, meg nálam is kizáró ok ha vkinek gyereke van!! Majd találsz te jobbat, meg korodbelit!!!

2013. júl. 12. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!