Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hány gyereket szeretnél?

Hány gyereket szeretnél?

Figyelt kérdés

Lányt vagy fiút? Kort és nemet is írjatok! Azt is írhatjátok, hogy mi lesz a nevük, ha már tudod, tudjátok. Köszönöm!


Én hármat szeretnék: Egy fiút, egy lányt és még egy fiút. Az első kettőt még harminc év előtt szeretném, de az se baj, ha később jönne. A neveket még nem tudom.


2012. jan. 8. 14:34
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
68%

Kettőt, egy fiút, és egy lányt. Legkésőbb harminc éves koromban akarok teherbe esni a másodikkal (de lehetőség szerint előbb).

A fiút Viktornak, a lányt Angelikának fogják hívni. :)

23/N és 28/F

2012. jan. 8. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 anonim ***** válasza:
80%
Én egy kislányt szeretnék, és a neve Olívia lenne.
2012. jan. 8. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/54 anonim ***** válasza:
80%
Egy Szabolcs nevű bátyót és egy Csilla nevű hugicát mindenképpen. Egy harmadikat is szeretnék. Nemtől függően Csenge vagy Richárd lenne. :) 16/L
2012. jan. 8. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/54 anonim ***** válasza:
73%
nem szeretnék gyereket
2012. jan. 8. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/54 anonim ***** válasza:
83%
Nekem már van egy, és többet nem is szeretnék. Nem mernék még egyet vállalni. 27/L
2012. jan. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/54 anonim ***** válasza:
80%

1 gyermeket szeretnenk tutira, en olyan 26 eves kor korul leszek a parom pedig 32 korul. Ha fiu akkor Oliver lesz ha lany akkor Bianka. Eddig ezek a tervek :))


Aztan ha ugy alakul a kesobbiekben, hogy anyagilag megengedhetunk megegy babat akkor termeszetesen lesz teso is. :)

2012. jan. 8. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/54 anonim ***** válasza:
73%

Nekem is van már egy(fiú-Ádám)de többet nem szeretnék.

28/N

2012. jan. 8. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/54 anonim ***** válasza:
80%

Durván 3 év múlva szeretnénk nekiállni a gyermektervezésnek, és szeretném még 30 éves korom körül megszülni a másodikat is, ha lesz. Fiú, lány, teljesen mindegy, bár mindkettőnk szeretné, ha legalább egy lányunk lenne, és tradicionális magyar, azonban nem kirívó nevekben gondolkodunk. Géza, Zoltán, Attila, Csanád, Csongor, Előd, Emese, Zselyke, Aisa, Enéh van a porondon jelenleg, illetve vannak ezeken kívül tetsző nevek Sára, Emma, Panna, Benedek, Ivó... stb, amik nem feltétlenül magyar eredetűek,de tetszenek nekünk. :)

23L és 27F

2012. jan. 8. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/54 anonim válasza:
80%
En egy gyermeket szeretnék úgy 30 éves kor korul(most 27).Lehetoleg fiút.Ha fiú lesz Csaba Levente lesz a neve.Lány néven még nem gondolkodtam de valami szép magyar nevet szeretnék ha úgy alakul:-)
2012. jan. 8. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/54 anonim ***** válasza:
80%

Egy lányt és egy fiút.

A lányom Alirán, Bianka vagy Csenge lenne - vezetéknévtől függ.

Fiúneveken még nem gondolkoztam, abból nincsenek ilyen "szerelem"nevek.

2012. jan. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!