Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek meg van szabva, meddig...

Nektek meg van szabva, meddig maradhattok (vagy maradhattatok, amikor kb 16 évesek voltatok) fent este? Ha igen, meddig?

Figyelt kérdés
Szerintetek jó ha megszabják? Ha szülők vagytok, ti megszabjátok?
2012. jan. 8. 22:03
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
ezt elfelejtettem, de kort is írjatok légyszíves!
2012. jan. 8. 22:06
 2/16 anonim ***** válasza:
52%

Suliidőben meg volt szabva, illetve csak az, hogy a gépet mikor kell kikapcsolnom (10-kor), ha pl. olvasni akartam még, abba nem szóltak bele.


Akkor utáltam, most már értem és jogosnak tartom.


22L

2012. jan. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Nekem a mai napig megszabják ha hazamegyek egyetemről. Kellemetlen..Ezért szeretek a sulinál lenni


19/L

2012. jan. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
79%
Nekem mindig megszabták , pedig a jegyeimbe nem tudtak belekötni.Többször is elvették a kábelt de én bementem a Tescoba és vettem újat , meg is mondtam hogy engem nem fognak lekorlátozni.És mégis felvettem egyetemre és nem gyenge szakra.
2012. jan. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is a gépet ki kellett kapcsolnom olyan fél10-10-kor, szünetben kicsit tovább maradhattam, akkor olyan 11-kor. Sokszor nem is engedték, hogy gépezzek (egyáltalán nem), csak úgy, mert "foglald el magad mással". Az szerintem jó, ha megszabják, de az nem, ha eltiltanak, mert szerintük 1-2 óra esti csetelés már függőség. Nem értették meg, hogy attól még tanulok meg kimozdulok itthonról, nem egész nap a gép előtt ültem. 23/l
2012. jan. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Nekem annyira nem szabták meg, főleg suli időben nem, mert magamtól is volt annyi eszem, hogy ha reggel 6-kor kelek, akkor 7-8 óra alvás kell, így 10 felé mindig lefeküdtem aludni magamtól. Suli időben viszont simán ébren lettem volna éjfél, 1-2 óráig is, azért éjfél felé már szóltak. Mondjuk nálam is úgy volt hogy gépeztem, és inkább az zavarta őket.


22/L

2012. jan. 8. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Nekem is megszabták. Suli időben 10kor már aludni kellett, hétvégén viszont fent szabadott maradni de akkor sem hajnalig (kb max 1-2-ig)

Míg le nem érettségiztem, addig szabta meg nekem anyu, hogy mikor kell lefeküdnöm.

Én is valahogy így látom jónak..mármint, ha felnőnek a gyerekeim, tuti meg lesz nekik szabva, hogy mikor kell lefeküdniük aludni.

24/L

2012. jan. 8. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

6-os vagyok, hülyeséget írtam :D


Nem suli időben akartam fent lenni sokáig, hanem szünetben :D

2012. jan. 8. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem szabja meg apu, hogy mikor menjek lefeküdni. Amikor elálmosodok elmegyek aludni, előbb úgyis csak álmatlanul forgolódok az ágyamban és minden bajom van olyankor. Néha, mikor ilyenkor felkel apu, akkor rám szól, hogy most már igazán elmehetnék aludni, és olyankor elmegyek, de amúgy nincs megszabva, hogy mikortól kell aludnom, mivel édesapám tisztában van vele, hogy ha nem tudok, akkor úgyse fogok aludni.


15/l

2012. jan. 8. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Nem szabták meg, már 14 évesen sem. Nem tartom ezt jó dolognak, mert "kihasználtam" a dolgot, volt hogy 3-kor kerültem ágyba. A legdurvább az fél 5 volt, de akkor tanultam. Nem egy jó életmód, hogy délután alszom, éjszaka tanulok, ráadásul az egész egy ördögi kör. Nagyon fárasztó, és én utólag úgy látom, hogy jobb lett volna, ha ágyba küldenek 10-kor. 17L
2012. jan. 9. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!