Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Születésnapi összejövetel, de...

Születésnapi összejövetel, de hol?

Figyelt kérdés
Barátnőmnek szeretnék valami szülinapi összejövetelt szervezni, kb. 10 fő részvételével. Hol lehetne összehozni emberi áron? Pizza King éttermére is gondoltam pl. Úgy gondoltam hogy állom a kaját, a piát mindenki magának fizeti. Szerintetek?
2012. jan. 12. 21:35
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem egy kört illik fizetni.

Utána már iszik mindenki a maga kontójára.

2012. jan. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Akkor az nem elég ha pl. mindenkinek fizetek egy pizzát? Szép összeg lesz, már az is vagy 10-15k... :S Mér szegény a magyar... :D
2012. jan. 12. 21:49
 3/7 anonim ***** válasza:
47%
Miért nem szervezitek meg valamelyikőtöknél? Akár meglepetésparti is lehetne. Rendeltek egy tortát, süthettek palacsintát, csinálhattok szendvicseket, feldíszítitek a szobát. Szerintem hangulatosabb, mint egy pizzériában.
2012. jan. 12. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az, hogy fizeted a többi vendég pizzáját vagy piáját háát, szerintem nem nagy ajándék, igazából a vendégeknek kellene a sajátjukat állni és az ünnepelt fogyasztását összedobni. Ezen túl jöhetnek az egyéni ajándékok.


Ha kisebb helyet választotok ott vélhetően lesz mindig ekkora társaságra hely, ha felkapottabb, akkor foglalni kell. Ha meglepetés lesz akkor simán lehetnek a többiek eleve ott és az ünnepelt valakivel érkezik, a többiekről nem tud.


Ha a Trófeát választjátok, ott igen jót és sokat lehet enni 2500-ból, és a tortát a pincérek ingyen kihozzák zene, tűzijáték, egy élmény.

2012. jan. 13. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Az ajándék egy része lenne az, hogy összejön a baráti társaság szülinapozni. A trófea árait elnézve 3.200 ft-tól indul ebéd időben, az esti progik 4.000 ft-tól indulnak:(
2012. jan. 13. 20:38
 6/7 anonim ***** válasza:

Mi a barátnőm 30. születésnapjára szerveztünk egy bulit. A gyerekeimet és a férjemet kiűztem már reggel a házunkból,mivel a party nálunk volt. :-D

Úgy volt, hogy mivel én műkörmözök, ezért átjön és szülinapjára megcsinálom a körmét mert utána megyünk el pizzázni. (meg ilyen átlagos este..)

Bevásároltunk 5$ barátnőmmel( a többi kettő vele volt), feldíszítettük a házat, csináltunk szendvicseket, sütöttünk tortát ami egy férfi intim testrészt ábrázolt:-D Fújtunk lufikat , rajzoltunk ivós társasjátékot, készítettünk zenét, szereztünk karaoket.Utána átjöttek, mi 6an előugrottunk a szép tortával(:-D) , ő pedig bőgött és nevetett ( kettő az egyben) úgy hogy abba sem bírta hagyni.

Én tuti csak otthon szerveznék ilyen bulikat, annyi ötlet van! :-) Ráadásul olcsóbban is megússzátok ha ti veszitek.Remélem ez egy kis kedvcsinálót adott, ha van hol szervezni a bulit.

35.N

2012. jan. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Jó ötlet, most azon filózom hogy elférünk-e nálunk :D Kb 20 nm a nappali, hát 10 fő neccesen :D Jó lenne úgy tartani a bulit hogy mindenki már itt várja, de hát délután fél 6 körülre megszervezni az egészet, az necces:) Majd szétnézek. Programokon viszont én is gondolkodom, még ki kell találni. 20-25 éves korosztály, fele fele a nemek aránya.
2012. jan. 16. 09:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!