Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha utalom a parom...

Mit tegyek, ha utalom a parom szuleit, testvereit es az egesz rokonsagat?

Figyelt kérdés
Eddig kibirtam oket valahogy,de nem sokara a parommal ossze koltozunk,nem tudom,h fogom oket elviseni,mert eddig csak valahogy elturtem,de mar nem fogom sokaig birni,h mindenbe bele szolnak.
2012. jan. 29. 12:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

A párunkkal együtt megkapjuk a családját is. Megszoksz, vagy megszöksz.


Ehhez többet nem lehet hozzászólni, hisz nem tudjuk, mi bajod van velük. Mutass toleranciát, ha nem megy, akkor arra rá fog menni a kapcsolatotok. Gondolj bele, ha gyereketek lesz, utálni fogod a nagyszüleit. Nem lesz jó senkinek.

2012. jan. 29. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Igen,igazad van.azt mondtak,h az unokajukat nem akarjak latni se,ugyh ebbol nem csinalok nagy gondot,h a gyerekem nagyszuleit utalni fogom.koszonom valaszod
2012. jan. 29. 13:05
 3/11 anonim ***** válasza:
77%

Nem jósolok nektek szép jövőt. A másikkal megkapjuk annak családját is. Ne feledd, hogy ők nevelték fel a párodat, nem várhatod el tőle, hogy ő is utálja őket.


Jobb lenne, ha te jobbra, a párod balra, sok szomorúságot előznétek meg ezzel.

2012. jan. 29. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Ha a párodat szereted akkor lényegtelen milyenek a szülei. Ha viszont nem tartod az igazinak őt sem akkor tippli.
2012. jan. 29. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Erre mondják, hogy a barátaidat megválogathatod, a rokonaidat nem!

És ilyen viszony mellett a párodhoz és a családjához költözöl, vagy külön költöztök? Mert a hozzájuk költözés szerintem így nem vezet túl sok jóra a ti kapcsolatotokat illetően sem, ha pedig külön költöztök, akkor nem fognak mindenbe beleszólni hisz nem találkoztok.

2012. jan. 29. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Miért utálod őket konkrétan?
2012. jan. 29. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
80%

Én is utáltam őket. Lenézőek voltak velem. Egyedül apósomon éreztem, hogy szeret. A többiek mindenbe beleugattak, és úgy kezeltek, mint egy utolsó kis eltaposni való férget.

Párom persze sosem védett meg, ha valamivel megbántottak. Ráadásul náluk elég szoros a családi kötelék, így minden hétvégén nagy családi hacacárét rendeztek, amire természetesen nem volt kedvem járni. Volt, hogy párat kihagytam, ilyenkor hazamentem a szüleimhez. A következő bulin meg lecseszték a fejem, mert én még a jelenlétemmel sem tisztelem meg őket! Pofátlan disznó vagyok, meg sem érdemlem, hogy meghívjanak...Ilyenkor párom is "duzzogot", és csúnyán nézett rám.


Nem bírtam tovább, így véget vetettem ennek. Most már azt sajnálom, hogy hamarabb nem tettem meg.

Ez sajnos tényleg így van: vagy megszoksz, vagy megszöksz.

2012. jan. 29. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
21%
téged minősít, ha utálod őket.
2012. jan. 29. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
nem a szüleihez,hanem külön költözünk.lehet,h engem minösit,de akkor is igy van.ez miatt nem szeretnék szakitani a párommal,de nem veszi észre a párom,h ebbe az egészbe nem csak én vagyok a hibás.mindenbe bele szolnak,amit csak eltudtok képzelni,és nem ugy bánnak velem,mint a fiuk barátnöjével,hanem ,mint ha én a szolgája lennék.nem is várom el,h megutálja öket,csak néha megvédhetne,mikor engem osztogatnak,h mit hogy miképp csinálajak.köszönöm az eddigi válaszokat
2012. jan. 30. 12:59
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

hagyd a francba. hülyék a pasik is mind.

sajna nem lehet menekülni a rokonok elől.

2012. febr. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!