Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyiből sikerült berendeznet...

Mennyiből sikerült berendeznetek a közös házatokat mikor különmentetek?

Figyelt kérdés
Nekünk 1000.000 Ft-unk van közösen a párommal.
2012. jan. 29. 16:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, nem tudok választ adni. Gondolom ez nagyon egyéni igény függő. Mi még előtte állunk, én nőként szeretném összeillően szépen berendezni a házam, megválogatni a bútoraimat. A párom inkább praktikusabb,mindenből jó az olcsó típus. tanácsolni azt tudom, hogy a legfontosabb holmikat írd össze, nézd meg az árakat, nagyon nagy különbségek tudnak lenni. ezáltal tudhatod hogy a kevésbé fontos dolgokra mennyi marad.
2012. jan. 29. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi most novemberben házasodtunk, decemberben költöztünk saját házba.

Nos amire kellett költenünk: Francia ágy: 60.000 Ft, kanapé: 30.000 Ft, fotel: 25.000 Ft, Szekrénysor: 90.000 Ft, Étkezőasztal székekkel: 40.000 Ft, Konyhabútor: 80.000 Ft, hűtő: 75.000 Ft, Kád: 50.000 Ft. Mosógép: 80.000 Ft, mosogatógép: 65.000 Ft, Tv: 100.000 Ft

Egyéb konyhai gépek: kb 50.000 Ft.


A szekrénysor, illetve a konyhabútor több lett volna, de férjem asztalos, így olcsóbb volt.


Illetve még van 2 szobánk amibe csak egy egy ágy van, szekrényekkel, de az már megvolt.

Biztos van egy csomó minden amit kihagytam, nekünk a végösszeg volt 1,2 millió. De persze mindenkinek ez az összeg más és más lehet, igényektől függően.

Hajrá!

21/N

2012. jan. 29. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mindennel együtt kb. 2 millió!
2012. jan. 29. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!