Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Mit tehetnék,...

Mit csináljak? Mit tehetnék, hogy ez megváltozzon?

Figyelt kérdés
Apukám barátnője miatt egyáltalán nem láthatom apukámat.Mikor otthon van még a házba se mehetek be.Apukám nem vesz nekem semmi mert azt mondja nincs pénze.De most vett egy új súlyzó gépet.Nem azt mondom,hogy minden pénzét költse rám de mikor néha elmegyek vele a boltba akkor nem vehetek chipset és üdítőt magamnak egyszerre mert túl drága. Mikor kapok valami újat mindig azt mondja,hogy ő vette mert anyukám a gyerektartásból vesz nekem mindent.Meg mondtam neki,hogy 1x egy hónapban elvihetne valahova.És erre rávágta,hogy majd megbeszéli a barátnőjével.Ebből azóta se lett semmi.Amikor valamilyen jegyet kapok mindig azt mondja,hogy miért nem lett jobb.Pl. matekból amiből nagyon rossz vagyok kapok négyest egyből elkezdi,hogy miért nem ötöst.
2012. jan. 30. 21:05
 1/5 anonim ***** válasza:
hú ez nem hangzik túl jól :-( édesanyáddal beszéltél erről?
2012. jan. 31. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Őt nem igazán érdekli.
2012. jan. 31. 17:21
 3/5 anonim válasza:
Mondd meg neki hogy neked rá van szükséged és nem a pénzére. És hogy szeretnél az élete része lenni és ehhez hozzátartozik az is hogy biztosítja neked azt az életvitelt amit más fiatal is megkap. Vagy vmi ilyesmi.
2012. febr. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az utolsó válaszolónak igaza van!

Ne hagyd magad!

Amúgy hány éves vagy? Mert ha már gimis, akkor pár év múlva felnőtt leszel, és nem kell apukáddal élned.

Vagy folyamodj cselhez, amivel eltávolítod apukádat és a barátnőjét.

2012. febr. 3. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A kérdésből csak homályos következtetést lehet levonni. Például apukád fizet gyerektartást, ami lehet hogy tényleg megterhelő neki és ez akár még akadályt is jelenthet neki az új barátnőjével egy komolyabb élet (értem ezalatt gyermek vállalás) belekezdésébe. Emiatt a barátnőjét okkal vonhatja bele az ilyen pénzügyi döntésekbe. Egyébként a gyerektartást pont arra találták ki, hogy így juss hozzá apukád rád fordítandó pénzéhez, vagyis anyukádtól kéne kérni a csipszrevalót. Továbbá örülj annak, hogy egyáltalán foglalkozik veled az apukád, mellesleg lehet ő egyébként csak úgy tudja kimutatni, hogy fontos vagy neki, hogy a legjobbat szeretné neked, vagyis ő várja azt, hogy legjobb legyél te is (akár matematikából). Tanuld meg értékelni azt ami van és csak okosan máson nem átgázolva próbálj meg többet szerezni, mert máskülönben még azt is elvesztheted amid van.
2012. febr. 3. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!