Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A Barbara nevet adnátok a...

A Barbara nevet adnátok a kislányotoknak?

Figyelt kérdés
Nekem így tetszik hogy Barbara, de mint Barbi úgy nem. Sok 20-30 évest hívnak így, de mostanában már nem adják a babáknak. Szerintetek milyen?
2012. jan. 31. 23:15
1 2
 1/16 anonim válasza:
80%
Nem túlzottan tetszik, de ha jól cseng a vezetéknévvel akkor talán adnám.
2012. jan. 31. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
81%

Én nagyon szeretem a Barbara nevet. A keresztlányom is Barbara és nekem nagyon tetszik a Barbi név is.

Hozzá kell tennem, hogy nem a Barbi-baba őrület miatt tetszik nekünk a név. Amikor kapta 21 éve, még talán nem is volt Magyarországon Barbi baba.

Ennek ellenére szőke és imádja a rózsaszínt :) Viszont most ehhez is hozzá kell tennem, hogy egyetemista :)Szóval, ha "Barbis" is, okos nagyon!:)


Nem tudom elég világos voltam-e már elég fáradt vagyok. A lényeg, hogy igen, adnám a Barbara nevet a kislányomnak.

2012. jan. 31. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
88%
Barbaraként nem olyan rossz, Barbiként nekem sem tetszik.
2012. jan. 31. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik! Hugim is Barbara és imádom a nevét! olyan komoly,de szép. Barbusnak becézem és szereti is. Különleges,de nem Dzsesszikás név.
2012. jan. 31. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Legjobb barátnőm Barbara de nekem nem tetszik ez a név.
2012. jan. 31. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
5. vagyok, még annyi, hogy nem muszáj Barbinak becézni. Van egy ismerősöm aki Barbara és mindenki Barának szólítja.
2012. jan. 31. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egyik formájában sem rossz. Az egyik legjobb barátnőm is Barbi. És kicsit sem barbiebabás lány.

Szóval nekem tetszik ez a név.

2012. jan. 31. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
ma 23:38 vagyok. Még annyit, h azt a lányt, akiről én írtam, őt néhány barátja Barinak hívja, az apukájától pedig azt is hallottam, hogy úgy szólította, hogy Bárány. :) Ez szerintem aranyos, csak amiatt írtam, h neked nem tetszik a Barbi, mint becézés.
2012. jan. 31. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
100%
Szia! Engem Barbrának hívnak. Én szeretem a nevem. Amikor kicsi voltam nem szerettem, mert nem tudtam elképzelni, hogy majd azt mondjk nekem "Barbi néni", hát ez oviban volt, ráadásul nem is szerettem, ha barbinak szólítanak, de most 21 évesen, elég határozott egyéniség vagyok, alapból barbarának hívnak általában. Rájöttem pár éve, hogy néha van egy komolytalan, bulizós korszakom, az a Barbi énem:) hát ez így viccesen megfogalmazva, ímádom a nevem, és adnám a gyerekemnek, ha nem az lenne az én nevem, komoly ember és bohókás is használhatja. A családba ha kedveskednek, akkor babókának hívnak, azt szeretem. én sok kislány Barbarát ismerek (kb 5-öt), tehát inkább néhányt:), de hozzájuk illik ez a név szerintem.
2012. jan. 31. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszik se a Barbara, se a Barbi
2012. febr. 1. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!