Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne felmenni...

Hogyan lehetne felmenni Budapestre dolgozni úgy, hogy nincs pénzem se szakmám?

Figyelt kérdés

Bocsi, hogy ide írtam, de munka, megélhetés topik nincs sajna.

Vannak egyáltalán olyanok ahol szállás is van? Elég 1 szoba fürdővel elvagyok én úgyis.

Nem találtam sajnos, de kíváncsi vagyok, hogy érdemes-e egyáltalán keresnem ilyet.


2012. febr. 2. 14:04
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

hát nem lehetetlen ami írtál, de sajnos nagyon kevés ilyen munkahely van,ahol szállást is adnak (a 99%-uknál pedig nem jelentenek be).

két havi lakbérre+kajára valóval vágj neki csak én azt javasolnám, mert nem biztos,hogy találsz egyből munkát (bár attól is függ milyet keresel).

Lány vagy vagy fiú? milyen területről lenne szó? hány éves vagy?

2012. febr. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Munkásszálló 20ezer / hó. Szakma nélkül nem tudom, hogy mire mész... talán szórólapozni felvesznek.
2012. febr. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Most sehogy.
2012. febr. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Szakma nélkül sehogy? Diplomával talán kapsz olyan állást, ahol első pár hónapban adnak szállást.
2012. febr. 2. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
59%
kérdőjel helyett felkiáltójel :D
2012. febr. 2. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Szakma nélkül sehogy, mert Vannak pestiek is akiknek nincs szakmájuk, és nem tudnak elhelyezkedni, akkor egy vidékinek még kevesebb az esélye. Nekem van szakmám, mégsem találok magamnak állást, még kubikot, betanított állást sem, pedig már nagyon szeretném.
2012. febr. 2. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Betanított, munka konyhai kisegítő, mosogatás ilyesmi.

Lány vagyok 23 éves.

2012. febr. 2. 14:54
 8/17 A kérdező kommentje:
Ja és egyáltalán nem ismerem Bp-t, terekre bontva sem, melyik busz merre jár, semmit nem tudok. :(
2012. febr. 2. 14:55
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy, ha még rögtön fel is vesznek, akkor is kell 1 hónap mire megkapod a fizetést. Egy szobakonyha Pesten minimum 30, de inkább 50, plusz rezsi. A másik meg, hogy mosogatásért kb. minimálbért kapsz, akkor meg enned nem lesz miből.
2012. febr. 2. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Akkor várj egy kicsit, legalább nyárig, akkor talán lesz valami. De egy albérlet minimum 30 ezer + kaució, a konyhai kisegítő feketén keres mondjuk 50 ezret, ha van állása. Szóval azért mondom, hogy nyárig várj, mert akkor legalább nem fagysz meg.
2012. febr. 2. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!