Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan tudhatom és vehetem...

Honnan tudhatom és vehetem észre hogy egy nő/lány csak ugró deszkának használ a felnőtté váláshoz vagy esetleg tényleg komolyan gondolja velem?

Figyelt kérdés
2012. febr. 3. 09:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Nehéz erre általánosságban választ adni. Talán ha pár dolgot elmondanál Rólatok, akkor jobban tudnánk segíteni.

De legjobban az ember az ilyesmit érzi.

2012. febr. 3. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
igazából ilyen általános viselkedés érdekelne hogy miből lehetne ezt leszűrni esetleg.most az egész kapcsolatot ide leírni elég hosszú lenne.szóval inkább az érdekelne hogy mik azok a jelek amiből lelehet szűrni hogy csak úgy csinál mintha komolyan gondolná.mert hol ilyen hol olyan,néha úgy érzem mintha elbizonytalanodna és néha úgy érzem hogy minden erejével azon dolgozik hogy jobb legyen a jövőnk.néha mintha meghátrálna.
2012. febr. 3. 09:47
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Megpróbálom, de így tényleg nehéz:


- ha élvezi, hogy meghívod, ide-oda-amoda, de nem akar hosszabb időt Nálad tölteni, pl. hétvégén nem marad ott veled

- nem érdeklik a rokonaid

2012. febr. 3. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Biztos bizonytalan még. Jó lenne tudni hány évesek vagytok, mióta vagytok együtt. Távkapcsi vagy nem?
2012. febr. 3. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
szerintem komolyan gondolja a dolgokat, de mivel fiatal így néha elbizonytalanodik, hiszen voltaképpen még ha csak párkapcsolat is egy bizonyos szinten fel kell adnia eddigi életét
2012. febr. 3. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Pár infó tényleg kéne, lehetetlenség megfejteni.

Bizonytalanság miben nyilvánul meg. (nekem is volt ilyen "bizonytalan", csak pasiban és utólag derült ki az ok)

2012. febr. 3. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
ő 22 éves én 26.jól megvagyunk úgy érzem és sokat tesz bele e kapcsolatba,de mostanában mintha kicsit vissza vett volna a tempóból és mintha kicsit meginogott volna és kicsit fáradt lenne.közös jövőről mindig is szó volt és van is,de mintha mostanában mintha annyira nem érdekelné vagy nem tudom,vagy mintha egy kicsit beijedt volna vagy nem tudom.nem tudom lehet hogy képzelődök és csak kicsit fáradt most és kicsit fújnia kell.
2012. febr. 3. 10:01
 8/12 A kérdező kommentje:
amúgy 1 éve vagyunk együtt.
2012. febr. 3. 10:02
 9/12 A kérdező kommentje:
a régi életét is élheti ugyanis én nem szólok bele abba,hiszen fiatal.
2012. febr. 3. 10:03
 10/12 anonim ***** válasza:

Ebben az esetben könnyű felmérni azt, hogy komolyan gondolja-e. 1 év az pont annyi idő, hogy ilyenkor van a csúcson egy kapcsolat. Már, ha jó irányba halad.

Egy nő részéről azt jelenti, hogy élete párját látja a jelenlegiben. Mindenképp esküvőben, gyerekekben (utóbbit még azért lehet, hogy nem emlegeti, nem is kell feszegetni, mert elrémisztheti). ha nem éltek még együtt, akkor az összeköltözés gondolatát mindenképp felvethetnéd (persze csak ha te is akarod), ha komolyan gondolja, vevő lesz rá.


Nem hinném, hogy ugródeszka lennél, akkor már szerintem ment volna korábban.


Aztán persze minden nő máshogy működik. De az átlagos valahogy így.

Viszont megint az, hogy mit mond és mit gondol, nehéz megfejteni...

2012. febr. 3. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!