Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Valami maffiózónak néznek....

Valami maffiózónak néznek. Mit csináljak? Nem tudom magam megváltoztatni

Figyelt kérdés

Lehet hogy vicces :D de egy idő után már zavar.

Ezek az emberek nem igazán ismernek engem csak tudnak 1-2 dolgot rólam (olyat is ami meg se történt). Soha nem voltam szent és van múltam de egyáltalán nem hasonlítok semmi ilyesmire. Rövid hajam van (majdnem kopasz vagyok) elég vállas vagyok és járok boxolni is. Ezért is hisznek annak, de ha normálisan megismernének rájönnének mindenre. Amúgy normálisan öltözök meg nem élek úgy mint egy maffiózó. Nem tudom megváltoztatni a külsőmet. Mit csináljak?


2012. febr. 5. 22:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
72%

Öltönyt NE vegyél fel. :D Amúgy meg, szerintem csak berögzült a félelem a vállas, kopasz fickókkal szemben, mert valljuk be, a verőlegények és a kanc*gányok általában így néznek ki.

Ha nem vagy rosszarcú és/vagy ijesztő/ápolatlan, nem tudom, a fentiek tudatában miért néznek maffiózónak. :D

2012. febr. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 bánomisén ***** válasza:
100%

Ez tényleg vicces, bocs, itt vidulok a kérdéseden :-))


Aki számodra fontos, az, gondolom, nem tart maffiózónak. A többi meg nem számít, hogy minek tart. Sajnos sok ember külsőségek alapján máris ítélkezik, ezzel nem lehet mit kezdeni.

Aki megismer, biztosan rájön, hogy nem vagy maffiózó, a többi meg gondoljon, amit akar.

2012. febr. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
84%

Bocsánat, a kanc*gánnyal nem téged akarlak megsérteni, csak láttam már ilyen nagydarab illetőt. :D


Előző.

2012. febr. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

A fiatalok normálisabbak, de ha elmegyek öregek előtt akkor egyből megy a sugdolózás.

Amúgy nem vagyok cigány :D lehet hogy ismeretleneknek ijesztő vagyok de nem tehetek róla :D

2012. febr. 5. 22:27
 5/11 bánomisén ***** válasza:
94%

Az elsőnek igaza van, tartózkodj az öltönytől. De ha mégis valahová fel kell venned, akkor vegyél hozzá napszemüveget is és feltétlenül szerezz be egy hegedűtokot, csak a teljes hatás kedvéért :-))


Mosolyogj, az barátságosabbá tesz minden arcot.

2012. febr. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Én tudok egy profi módszert: legalábbis én a múltkor nem megijedtem, hanem jót vidultam egy hasonló karakterű fickón :)


Kb. volt vagy 2 méter magas, a te leírt paramétereiddel.

Kivert a frász, mikor a hátam mögé ért, majd hátrafordulva elképedve figyeltem, ahogy begyömöszölte magát egy smart autóba :D

Nem tudom, hogy a Hihetetlen családdal hogy állsz, kb. hozta a Mr. Irdatlan formát :DDD

2012. febr. 5. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom erős férfiasak az arcvonásaid, ehhez hozzá társul a majdnem kopasz haj és a széles vállak , én is ismerem ilyen emberkét és ő sem maffiózó vagy hasonló.Sajnos Magyarországon nagyon a külső alapján ítélnek az emberek......
2012. febr. 5. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 gyongyi28 válasza:
SZERINTEM ORULJ NEKI HOGY EGY KICSIT TARTANAK TOLED! EZ MEG JOL IS JOHET A JOVOBEN!AKI ISMER AZ TUDJA HOGY MILYEN VAGY!SOK NONEK BIZONYARA VONZO VAGY ,UGYHOGY LEGY KEDVES UDVARIAS HAGY LEPODJONEK MEG AZ EMBEREK AZON NE A KINEZETEDEN.EZ A TE ELETED ES NE BEFOLYASOLJON AZ ELETEDBEN AZ HOGY KI MIT GONDOL....EZ CSAK EGY SZERENY VELEMENY...JARHATNAL SZOLIBA HOGY LEGYEN VALAMI UJ TEMAJUK IS AZ EMBEREKNEK HIHI
2012. febr. 8. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Azért a maffiózók, esetek többségében inkább jobb megjelenésűek, reméljük elég magas is vagy. Szerintem igenis viselj öltönyt,stb. irigykedjenek:), Te és Mi pedig tudjuk nem vagy maffiózó;))
2012. febr. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Hol lehet jelentkezni a cégedbe?
2012. ápr. 17. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!