Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem lehet ezt elismerni?

Miért nem lehet ezt elismerni?

Figyelt kérdés
Miért van az, hogy ha pl itt a GYK-n is valaki kiírja, hogy a szülei verik, vagy lealázzák esetleg megkeserítik az életét akkor egyből azok a kommentek vannak válaszként, hogy biztos védeni akarja, nekik is vannak problémái,rosszul látják a helyzetet és hogy a kérdező egy lázadó semmirekellő aki örülne hogy megszülték mert egy anya/apa nem lehet olyan amilyennek leírták... Miért nem lehet elismerni hogy igenis vannak semmirekellő, elítélendő,szülőnek még a legrosszabb esetben sem javasolható emberek a világon?
2012. febr. 9. 20:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Én nem igazán tudom, hogy miről beszélsz, mert eddig akárhányszor láttam ilyen természetű kérdést, mindig együtt éreztek a kérdezővel és, ha tudtak segítettek. Jó tényleg van néhány idióta, akik azt hiszik, hogy a kis 13 éves tinilány verés és hasonlók alatt egy kéthetes nem gépezést ért, és ebből adódóan be is szólnak neki, de azért ebből van kevesebb hál'Istennek, a többiek azért normálisak.
2012. febr. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
hát ezt jó látni de itt nekem sorakozik sok olyan megválaszolt kérdés ahol mind szidják a kérdezőt mert egy anya nem lehet olyan amit ő leírt...és még azokkal vitáznak akik védik a kérdezőt és nem értettem, hogy miért van ez.
2012. febr. 9. 20:20
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is eddig csak olyan válaszokkal találkoztam, ahol segítő szándék vezérelte a "népet", az olyan kérdéseknél szokták általában kiosztani a kérdezőt, ahol eleve látszik a stílusán már, hogy valami bibi van, illetve a kommentjeibe már rögtön "támad" az őszínte vélemények miatt.
2012. febr. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Veréses kérdéseknél a többség linkel szervezeteket, ahol segítséget tud kérni a kérdező.
2012. febr. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Azért mert aki nem úgy él,nem tudja fel fogni ezt,aki szerete békés családban él azt hiszi mindenki úgy él.
2012. febr. 29. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!