Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most először láttam, hogy a...

Most először láttam, hogy a párom elgondolkodott rajtunk. Miért?

Figyelt kérdés

A párom első unokatestvére szakított a barátnőjével, akik ugyanolyan régóta voltak együtt mint mi, olyan 4-5 éve. Fiatalok ők is, 22 évesek, mint mi. A srác döntött így, úgy érezte nem tud elköteleződni még ilyen fiatalon, főleg, mert nem volt még más barátnője a lányon kívül.

Tegnap láttam a páromon, hogy ő is elkezdett gondolkodni, persze nem a szakításon, de azon, hogy egy elég racionális döntés volt a srác részéről, mivel még nagyon fiatal.

Régebben sokat beszéltünk erről, hogy "korán találkoztunk", de úgy érezzük nekünk így jó. Tegnap azonban láttam rajta valamit, nem tudom megmagyarázni. Tudom, hogy nagyon szeret, tudom, hogy én vagyok a mindene, és tudom, hogy feleségül szeretne venni. Mégis láttam valamit tegnap a szemében, ami fáj...ma beszélek vele erről, csak még nem tudom hogy jó ötlet-e.

Azt hiszem az unokatestvére döntése kicsit hatott rá. De miért? :( Tudom, hogy szeret...


22-L


2012. febr. 14. 13:16
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Hát lehet elgondolkodott ezen de ha tényleg elég erős a kapcsolat akkor nem fog ezen sokat vacillálni. Mi is 17 évesen jöttünk össze most vagyunk 22 évesek el és jegyesek vagyunk. Ő is olvasott ilyeneket amit te írtál de mindig az volt a válasza, hogy ő már nem tudja elképzelni nélkülem az életét nem is tudja mit csinálna ha szétmennénk. beszéld meg vele hogy láttál valamit a szemében ami téged megriaszt és meglátod mit válaszol.
2012. febr. 14. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
- el
2012. febr. 14. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Igen, Ő is azt mondta, hogy már nem tudja elképzelni az életét nélkülem...

De tegnap ahogy magyarázta, hogy megérti az unokatestvérét, láttam rajta valamit...

Igaz utána is azt mondta, hogy nálunk ez más és hogy mondta az unokatestvére, hogy irigyli Őt, amiért ennyire ki tud tartani, és ennyire tud szeretni engem...

de akkor is...

2012. febr. 14. 13:36
 4/16 anonim ***** válasza:
hát akkor szerintem ne magyarázd be a dolgokat:) attól hogy megérti nem biztos hogy pártolja:) kérdezd meg hogy ugye biztos benne hogy ő nem fog így cselekedni ahogy az u.tesója és biztos megnyugtató választ kapsz, inkább az a baj most itt hogy megrengett a bizalmad, ezt magadban próbáld meg elrendezni:)
2012. febr. 14. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Azt hiszem igen, magamban kellene rendezni...

Egyébként én is megértem a srácot valahol, a csajt meg nagyon nagyon sajnálom, mert tudom, hogy nagyon szép életük lett volna együtt, ha kicsit később találkoznak...


Tudom, azt is, hogy hülyeség ezen aggodalmaskodjak, de akkor is:-S

Mi most készülünk összeköltözni, nem akarom rémültnek látni a páromat, mert az már régen rossz. Eddig eljegyzést is szeretett volna, most meg mintha látnám ezt is inogni, persze érthető, mert még ő is fiatal meg minden, nem hajt a tatár, csak nekem meg rosszul esik...

2012. febr. 14. 13:53
 6/16 anonim ***** válasza:
77%
Megértem, de hagyd őt is lerendezni magában, nem hiszem hogy olyan tervei lennének mint az unokatesójának, meg amúgy ha csak azért hagyta el a bnőjét hogy kiélje magát hidd el annyi pi.csával fog találkozni hogy milliószor megbánja.Mondjuk ez téged nem vígasztal ha ez történne, de nálatok ne hiszem hogy megfog, ezt tényleg magadban is le kell rendezned meg vele is tisztázni, vita nélkül egyszerű kommunikációval nagyon sokra lehet menni. és ha tényleg mondja hogy ő nem gondolkodik ilyenen akkor ne vidd tovább ezt a dolgot legalábbis ne mutasd mert azzal csak egy hosszú huzavonát teremtesz meg ami aztán tényleg ide vezethet. próbálj meg tényleg bízni benne.
2012. febr. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Szerintem kicsit túl komplikálod,persze mi nők mindent túl tudunk komplikálni...párom szerint.:)

Fiatalok vagytok még,persze lesz olyan amikor elbizonytalanodtok,szerintem ez mindenkivel előfordul!Hidd el még velem is pedig 26 éves vagyok,párom is van 2 gyönyörű gyerekünk.De sokszor olyan bizonytalan vagyok ,sokszor bemesélek magamnak olyanokat amik tudom ,hogy hülyeségek!Mi nők már csak ilyenek vagyunk!Ha jó a kapcsolatotok ,szereted a párod,bízol benne.Akkor ne idegeskedj feleslegesen ilyen butaságokon.Legyél vele mindig őszinte és beszélgessetek sokat.Mond el mindig neki ha bánt valami,ha valami foglakoztat.A férfiak nem gondolat olvasok.Ők sokkal másképp működnek mint mi nők!!!

2012. febr. 14. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
szerintem most jött rá, hogy vagy elvesz vagy szakítotok. Hagyj neki időt. Ha menni akar, úgysem tartóztathatod, de drukkolok, hogy maradjon.
2012. febr. 14. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Nagyon sokat beszélünk, mindenféléről, nem gond nálunk a kommunikáció, Ő a legjobb barátom és vica verso :)

Erről is sokat beszéltünk korábban, csak most olyan éle-közeli lett az egész.

Ma megbeszélem vele mindenképp, aztán megtanulok kicsit csendben ülni s nem zsukutolni....s kivárni a pillanatot:)


köszönöm a válaszokat

2012. febr. 14. 14:06
 10/16 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy túl komplikálom, az a fajta vagyok, tudja a párom is, folyton nevet rajtam emiatt :D

Ő mondd valamit aztán nálam teljesen máshol ér célba, de általában vesszük az akadályokat, csak tegnap óta...ó jajj hogy jár az agyam.


Köszi ismét

2012. febr. 14. 14:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!