Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mivel tudnám meggyőzni apámat,...

Mivel tudnám meggyőzni apámat, hogy engedje meg, hogy használt iphone 4-et vegyek? Azzal érvel mindig, hogy kifizetek érte 90. 000 forintot aztán küldenek egy előlapot meg egy hátlapot, aztán soha nem kerítem elő a csávót.

Figyelt kérdés
Néha azt is mondja, hogy biztosan lopott és amint megveszem és bekapcsolom a rendőrök beazonosítják aztán elviszik.Am mondtam neki, hogy hardverapro-ról rendelném,mert ott a legbiztonságosabb, de "azt te nen tudhatod, hogy melyik a biztonságos, úgyis átb@sznak" -.-
2012. febr. 16. 20:51
1 2
 1/14 verde válasza:
100%

Keress a vaterán ilyen készüléket olyan eladónál akinek több száz pozitív adás-vétele van. Ha ott beleolvas az értékelésekbe, láthatja, hogy megbízható eladótól veszed.

"Elvileg" a vatera segít, ha valakit az eladó átverne, nyomon követhető mert a regisztrációnál élő bankszámlaszámmal lehet regisztrálni, ami egy esetleges átverésnél a rendőrségnek is támpont.

2012. febr. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
45%
Igaza van, és még garancia sem lesz.
2012. febr. 16. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Az oldalon biztos le van írva, mi a biztosíték, hoyg nem áleladó.
2012. febr. 16. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
ez egyszerű...személyesen kell átvenni a telót, s csak akkor kifizetni, ha a kezedben van, működik, minden stimmel
2012. febr. 16. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
53%

Most bocsit, de b@lf@szság ennyit kiadni egy TELEFONÉRT! Már itt át vagy b@szva mert nem ér ennyit!

Basszus, családok élnek ennyiből havonta -_-'

2012. febr. 17. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Én is a személyes átvétel híve vagyok. Keress olyat, aki a te városodba él, és elad és akkor csak akkor fizetsz ha ott helybe működik és minden jó.
2012. febr. 17. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
53%

te 90 ezret akarsz adni egy telefonért???


ha apád engedélye kell, akkor valószínű kiskorú vagy.

tudod, másoknak pl kajára sincs pénzük, vagy gyógyszerre, te meg kib...nál 90ezret az ablakon egy Telefonra.


szerintem hülyeség, mindegy, a te döntésed.

(nem vagyok őskori, az én telómon is van FB meg net stb de nem került 90 rugóba).


30N

2012. febr. 17. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
76%

90k ért már simán vehetsz új, kártyafüggetlen jó minőségű telefont. persze nem iphone....


sztem ilyesmit nem érdemes használtan venni....


btw: az se normális világ, ahol egy gyerek akit nyilván a szülei tartanak el, 90ezer forintos telefonnal a zsebében járjon iskolába.


ne haragudj, de sztem nagy baj van az értékrendeddel.

2012. febr. 17. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
77%
attól, hogy ő nem vesz 90ezres telefont, másnak ugyan úgy nem lesz kajára. ő pénze, had csináljon már azt vele, amit akar!!!
2012. febr. 17. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Szerintem ezt gondold át újra! A felnőttek nem véletlenül mondanak dolgokat! Néha igazuk is lehet...nekem is 22 év kellett, hogy rájöjjek, de sok marhaságtól óvtak meg.

Gondolkozz!

23N

2012. febr. 17. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!