Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » El fognak ők is fogadni...

El fognak ők is fogadni egyszer? Miért ilyenek?

Figyelt kérdés

Brazíliából jöttem de már 11 éve itt élek. Az emberek mindig is megnéztek de már megszoktam, de azt nem hogy páran csúfolnak mert sötétebb vagyok. Az nem zavar ha a barátaim fekáznak néha de ha egy idegen mondja az zavar. Suliba vannak egy páran akik piszkálnak pedig nem is csinálok semmit próbálok nem figyelni rájuk de nem mindig sikerül. Persze van sok barátom is. Minden éven megyünk Brazíliába és gondolkoztam rajta hogy ott maradok de nekem itt vannak barátaim. Én nem tehetek róla hogy máshogy nézek ki attól még ugyanolyan vagyok mint ők. És arról sem tehetek hogy itt vagyok mert nem magamtól jöttem ide. Tudok valamit csinálni hogy ne legyenek ilyenek?

15/F


2012. febr. 17. 22:29
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

14-15 éves koromban engem meg azzal csúfoltak, hogy kövér vagyok (155 cm körül, 44 kg... no comment)

Hidd el ilyenkor az embert azért is kicsúfolják, mert szőke a haja vagy zöld a szeme. Nem a bőrszíneddel van a problémájuk (bár valljuk be, különleges lehetsz egy vidéki gimiben :)) hanem ez egyszerűen egy ilyen kor, még Brazíliában is találnának okot a csúfolódásra.

Egyébként beszélsz portugálul?

2012. márc. 11. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

hoohóóó:) pár év és tök menő leszel (nem csak) a börszined miatt:) hidd el...egy volt osztálytársamat általánosba ugyanezért csufolták...aztán egyre inkább nem...most meg olyan menő, hogy a lányokat nem tudja levakarni magáról...:) modellkedik miegymás....nemsokára felnöttök és nem leszel különc...egyelőre még éretlenek:) ne aggodj!:)

23l

2012. máj. 9. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Szerintem már most nagy szám vagy a csajoknál :)

A többi meg csak irigykedik, vagy éppen nem foglalkoztak velük eleget. Ilyen emberek mindenhol lesznek de nem kell velük foglalkozni.

2012. máj. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!