Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan oldal, ahol normális...

Van olyan oldal, ahol normális emberekkel lehet ismerkedni?

Figyelt kérdés

Főképp barátkozni szeretnék, de eddig bárhol próbálkoztam kb. 2 órányi beszélgetés után ott kötöttünk ki, hogy van-e kedvem webcamszexelni -.-


Létezik olyan oldal ahol nincs ennyi perverz?


2012. febr. 20. 11:17
 1/7 anonim ***** válasza:
esetleg olyan fórumokon kezdj el beszélgetni, ami az érdeklődési körödhöz közel áll. Lehetnek ott hasonló gondolkodású egyedek is :)
2012. febr. 20. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Bizonyára rossz helyen próbálkoztál. Először nézz szét az oldalon, ne ugorj fejest. Tudom, sok helyen regisztráció nélkül be se nézhetünk. Oda bereg-elsz aztán ha nem tetszik, otthagyod. Csinálj erre a célra egy külön email fiókot.
2012. febr. 20. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
a neten nem lehet normálisan ismerkedni... főleg nem ismerkedős szájtokon, azt minden perverz hamarabb megtalálja, mint a normálisak.
2012. febr. 20. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én itt szoktam ismerkedni. Sok normális, jó fej ember van itt, akikkel tudok beszélgetni. Gyakorlatilag itt vannak a legjobb barátaim.. Illetve már felvettem őket msnre. :)

Hány éves vagy? Gondolom lány.

2012. febr. 20. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Senki nem ismerkedik már személyesen?
2012. febr. 20. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Itt az ellenpélda. 4 év majdnem folyamatos keresgélés után a neten találtam rá a férejmre. Igen elég sok elmebeteg van, sok vicces, borzalmas randi után megismertem a férjemet. Most várom első gyermekünket.:))

2012. febr. 20. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat...


3. válaszoló: lehet neten ismerkedni, csak szerencsésnek és kitartónak kell lenni. Nekem is van pozitív példám.


5. válaszoló: ez a kérdés szerintem nem jelenti azt, hogy személyesen nem ismerkedek. A kettő nem zárja ki egymást.


6. válaszoló: sok boldogságot :) én is neten ismertem meg a mostani párom (2 és fél éve vagyunk együtt).

2012. febr. 20. 13:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!