Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennél, ha egy barátod/bar...

Mit tennél, ha egy barátod/barátnőd kikezdene a pároddal?

Figyelt kérdés

A párom egyik ismerőse elkezdett nekem udvarolni, a párom szeme láttára. A legrosszabb, hogy egy lépcsőházban lakunk, elkerülni sem tudom.

Karácsony előtt kezdődött, újév után telefonszámot cseréltem, mert napi 2-3 smst írt, hogy menjek át beszélgetni. Párom úgy tesz, mintha nem történne semmi.


Nem azt várom, hogy balhézzon vagy ilyesmi, de finoman leállíthatná. Én hiába szóltam neki, hogy hagyjon békén, nem teszi.

Azért meg nem jelenthetem fel, hogy a lépcsőház előtt levegőzik, és azt lesi mikor érek haza. Volt, hogy a kedvenc csokimat dobta a postaládába - de elajándékoztam egy másik szomszéd gyerekének.


2012. febr. 22. 17:00
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
91%
Hát te többet nem igen tehetsz, a párodnak kellene közbelépni ez ügyben. Mondd neki, hogy ez téged nagyon zavar és kérje meg az illetőt, hogy hagyjon fel ezzel a viselkedéssel.
2012. febr. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Már szóvá tettem neki, azt mondta hogy csak képzelődöm. Hiszen ha az illető tényleg ennyire nyomulna ahogy én gondolom, azt ő észrevenné.


Már ott tartok, hogy keresünk másik lakást. (albérletben vagyunk itt)

2012. febr. 22. 17:03
 3/16 anonim ***** válasza:
88%
Miből áll az udvarlás?Mi volt az sms tartalma?
2012. febr. 22. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Kérd a párodat nyomatékosabban!
2012. febr. 22. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem udvarlás, hanem zaklatás! Mondd, hoyg ha nem hagy feljelented!
2012. febr. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
100%

Szerintem simán küld el a fenébe és ha ez sem segít, akkor meg rázd fel a barátodat és követeld a segítségét!

Az ilyet csírájában kell elfojtani.

2012. febr. 22. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Volt amikor azt írta, hogy tudja hogy egyedül vagyok itthon, menjek át filmet nézni.

Aztán írt olyat is, hogy gyönyörű nő vagyok, szerencsés a párom, bárcsak az ő oldalbordája lennék, mert ő a tenyerén hordozna.

Az utolsó sms ami után számot cseréltem, arról szólt, hogy rólam fantáziál, és ha nem vagyok megelégedve a párommal az ágyban, ő szívesen kisegít.

2012. febr. 22. 17:17
 8/16 A kérdező kommentje:

Egy emelettel lejjebb lakik mint mi. Állandóan az ajtónál állt, leste mikor érek haza. Ha megálltam a postaládánál, máris ajtót nyitott, hogy menjek be egy teára.


Egyszer összekaptunk a párommal, elég hangosak voltunk. Rá pár percre felkopogott, hogy minden rendben van-e,és ha gáz van nála alhatok.

2012. febr. 22. 17:18
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
a párod elég fura,és ez az enyhébb kifejezés
2012. febr. 22. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Az smseket megmutattad a párodnak?Kérdezd meg miből gondolja,hogy csak képzelődsz?A férfiak másként gondolkoznak!!Ülj le vele és mond meg,hogy téged nagyon zavar a szomszéd srác viselkedése veled szemben és megköszönnéd ha elkapná a tökeit.Persze nem szó szerint!
2012. febr. 22. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!