Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nincsenek Magyarországon...

Miért nincsenek Magyarországon is ilyen emberek?

Figyelt kérdés

[link]

Még több ilyen ember kéne, főleg Magyarországra, itt csak a politikusok azon vannak, hogy minél több pénzt vágjanak zsebre, nem elég nekik 5 ház, autó, nyaraló meg milliós fizetés, még csalnak is hogy még több legyen. De a rászorulókra ki gondol, beteg gyerekekre, olyan emberekre, akiknek alig van valamilyük, de még is önzetlenül segítenek?! Alapítványokkal, amiket szinte a semmiből hoztak létre önzetlen emberek?! Kíváncsi vagyok hány politikus küldött például sms-t a Minden gyerek lakjon jól alapítványnak? Szerintem egy se... Sajnálom, hogy ez a Ty Pennington és csapata nem Magyarországon él, vagy nincs itt még egy olyan csapat, aki segítene az itteni rászorulókon!!! Olyan szomorú, hogy ilyen csak külföldön létezik!!!



2012. febr. 26. 13:35
 1/8 anonim ***** válasza:
74%
Ennek a műsornak van magyar verziója, az is a Viasat 3on megy... A többihez nem fűzök semmit, mert nem lenne szalonképes!
2012. febr. 26. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Azt tudom, hogy van hasonló műsor, de azon valahogy nem érzem a segíteni akarást, inkább csak a pénz kereseti lehetőséget. Valahogy nagyon eltérőnek érzem a kettőt!
2012. febr. 26. 13:47
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyen lenne itt nálunk akkor mindeni sorba állna, hogy neki is segítsenek. Csak hogy itt nagyon irigyek az emberek és kikaparnák a szomszéd szemét ha annak segítenének neki meg nem. Így is nagyon egymás ellen vannak az emberek de egy ilyen után még jobban összeugranának.
2012. febr. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 tetro ***** válasza:
100%
Ez egy tévéműsor. Irtózatosan sok pénzből. Erre nálunk nincs pénze a kereskedelmi csatornáknak.
2012. febr. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igazatok lehet, sajnos valószínű tényleg így van.
2012. febr. 26. 14:01
 6/8 anonim ***** válasza:
42%
Szerintem az itthoni úgy lehet valahogy hogy felbérelnek valakit hogy játszák el a család szerepét jó pénzért de a házat nem kapják meg.De még így is jól jár,mert mondjuk el játsza a szerepet a család és mondjuk kap egy millió forintot,én nem hiszem hogy itthon úgy működik mint kint.Itthon csak bunda.
2012. febr. 26. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
43%

Hagyjuk már ezeket az alapítványokat.


Valaki csak ilyenekből él, van 10 alapítványa neki vagy a családjának 9-el adót csalnak azzal a maradék egyel meg felmutat egy évbe valamit, hogy legyen mivel takarózni, ugyanaz mint a környezetvédelem.


Senki sem önzetlen, azt felejtsd el.


Nem kell bedőlni a médiának, és a a kampányoknak.


Le lehet ülni papírral tollal az asztalhoz és ki lehet számolni, ha becsülettel befizeted, megfizeted, leróvod, és letörleszted amit az "állam" erlőír.


Rövidtávon éhenhalsz.


Sokminden bele van kalkulálva a költségvetésekbe, a túlfizettetés is. Aki nem szemfüles, kihullik a sorból.


Íratlan törvények.

De mondhatod Civilizációs evolúciónak is.

2012. febr. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Én UKban élek, és itt igen is VANNAK ilyen alapítványok, és tényleg oda megy a pénz, ahova kall. Persze, vannak itt is alapítványok, ahol nem a teljes összeg megy a rászorulókhoz, de ez elenyésző. A nyugdíjas nénik-bácsik pl. ingyen dolgoznak (nyugdíj mellett) használt ruha boltokban, amik a gyerekeket, rászorulókat, szívbetegeket stb. támogatják. Persze ez a kormányukon is múlik, hogy annyi nyugdíjat kapnak az idősek, hogy ingyen tudjanak dolgozni, amivel segítik a nélkülözőket. Valamint ha ezeknek a boltoknak viszel be ruhákat, leírhatod az adódból, a kormány ezzel is az adakozásra ösztönöz. Mellékesen otthon nem vették be a használtruha boltba a nike ruháimat, valamelyiket nem is hordtam és még a cimke is rajta volt, mert nem kell. Végül a máltához vittem, ha a dolgozók lenyúlták, az sem érdekel, barátnőm ott dolgozott, ők is rászorulónak számítanak. Otthon a kormány nem ösztönzi az embereket hogy segítsenek, igaz nincs is miből, szóval nem menne. De azért ne lássuk mindenben a rosszat. Igenis itt vannak ilyen műsorok, és nem bunda
2012. febr. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!