Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem írnak a párok...

Miért nem írnak a párok mostanában egymásnak szerelmes levelet?

Figyelt kérdés
2012. febr. 26. 17:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs távolság akkor minek! Hallottam már pár soros bókokat ,de levelet nem. Valamikor aki volt sorállományos és volt felesége vagy kedvese az tudja, hogy milyen a levelezés. Sok férj azt hiszem szégyellené ,ha közreadnák a levél tartalmát vagy nem is vállalná azt.
2012. febr. 26. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
De szoktak , csak e-mail és SMS formájában.Nincsen ezzel semmi baj.A romantika nem vész el , csak átalakul.Régen papírral és tollal írtak szerelmes levelet most meg billentyűzettel gépelnek.
2012. febr. 26. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Mi van hogy írunk egymásnak, együtt lakunk, egy munkahelyen is dolgozunk de ha esetleg külön műszakban vagyunk akkor mire hazaérek van hogy egy szép levél vár az ágyon, nem az a 20 oldalas fajta de az 1 oldal mindig megvan :) Meg általában ünnepekre is meg szokott lepni vele, ami nekem sokat jelent mert amúgy nem egy írós fajta.
2012. febr. 26. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
79%

Úgy gondolom manapság az udvarlás szerepe is erősen leáldozóban van, akárcsak egy szerelmes levél megfogalmazása.

A mai fiatalok többsége nemcsak szavakban, de írás formájában is képtelenek magukat választékosan, esztétikusan kifejezni. Az bennük munkálkodó érzéseiket inkább elfojtják vagy alpári stílusban a nagy nyilvánosság elé tárják. Lásd: facebook-on ahol okvetlenül mindenkivel meg kell osztani minden érzést.

Kíváncsi lennék arra, hogy vajon hányan tudnak megfelelő formátumban levelet megcímezni és elküldeni?

2012. febr. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
21%
mert már rájöttek hogy ciki tud lenni:D
2012. febr. 26. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy írnak csak nem tudsz róla, végülis nem ismersz minden párost. Igaz, a szerelmes levelek ma igazából ritkán valódi levelek, inkább e-mail, sms formájában cserélnek sokan romantikus üzenetet :)
2012. febr. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Mi szoktunk néha :)

Na nem 20 oldalt,csak 1-1-et,őrzöm mindet,párom is :)

Pedig nem friss kapcsolat,és minden nap együtt vagyunk

2012. febr. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
mert már van facebook! és inkább ott írnak egymásnak az üzenőfalra vmi nyálas idézetet. undorító.
2012. febr. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Mi szoktunk egymásnak. Mi sem hosszú leveleket, meg a nagy részét postára sem adjuk, de írunk. Többször "estem" már majdnem hasra a hálószoba ajtaja elé letett szerelmes levélben, de amikor több napra el kellett utaznom, akkor például adtam is fel ilyen levelet. Emellett azonban e-mailben is van, hogy szerelmet vallunk egymásnak, és nem érzem azt, hogy az hű de nagyon személytelen lenne.
2012. febr. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Én egy hónapja írtam a barátomnak, fel is adtam neki postán! :) Egészen meg volt hatódva tőle :)

28/N

2012. febr. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!