Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nálatok milyen egy átlagos...

Nálatok milyen egy átlagos este, ahol még nincs gyerek?

Figyelt kérdés
Az önállósodásomhoz vezető úton elvesztettem az érzést, milyen is ha a pároddal töltöd az estéket. Másfél éve együtt vagyunk, de sokat utazik, nem élünk együtt, így nekem 1-1 együtt töltött este, olyan ,mint egy tininek az első csók. Még mindig pillangók a gyomromban, tökéletesre akarok mindent, tiszta para nekem az egész, hogy jól érzi-e magát, nem unatkozik-e velem. Nyilván, ismerem őt, csak ez a megfelelési kényszer még mindig...Nálatok milyen egy normális este?
2012. márc. 2. 18:56
 1/9 anonim ***** válasza:
36%
Tudom, hogy gyerek nélkülieket kérdezel, de 7-kor leteszem a picit és nálunk is ilyen, mert neked a külföld, nekünk a gyerek miatt nehézkes a kettesben.
2012. márc. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%

Mi szerencsére viszonylag sok időt töltünk együtt, nálam ez a megfelelési kényszer nem annyira van jelen. Már szinte természetes minden mozdulat. Én inkább akkor érzem magamat feszültnek, ha nincs velem. Amikor itt van, akkor valami hihetetlen nyugodtság lesz úrrá rajtam. Akkor érzem magamat igazán jól, megvan a lelki béke, nem tudom megmagyarázni.

Én inkább mindig kedveskedni szeretnék neki valami aprósággal és akkor érzem magamat furán, ha hirtelen nem jut eszembe semmi.

2012. márc. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
85%
Semmi extra. Mindketten a saját laptopunk előtt ülünk, néha közösen megnézünk egy filmet valamelyik laptopon. Nagyjából ennyi...
2012. márc. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
84%
Vacsora,fürdés,Tv,alvás...:-/
2012. márc. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
91%
Késő este (22) hazajövök munkából, kaja, fürdés, "milyenfilmetnézzünk?", a keresgéléssel elmegy fél óra, megtaláljuk, letöltjük, elkezdjük nézni, a felénél elalszunk :) Kb ennyi. Ja, néha amőbázunk, meg ország-városozunk, vagy Fifázunk egymás ellen :D
2012. márc. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
83%

A gyerek előtt :-) ilyenkor elmentünk valahová barátokkal, kollégákkal.

Ha itthon voltunk, összebújva filmet néztünk, forró csokit ittunk, közös fürdés, zuhanyzás...szép is volt :-))

2012. márc. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
93%

Hazaérünk, akkor beszélgetünk (mikor találkozunk, be nem áll a szánk, annyit mesélünk minden nap), közben együtt vacsit csinálunk. Ha én érek haza hamarabb, akkor van, hogy megcsinálom előre.

Ha ettünk, olykor felbontunk egy bort, aztán még egy kis beszélgetés, és attól függően, hogy mennyi időnk van, filmnézés és/vagy szeretkezés.

Ha nagyon fáradtak vagyunk, akkor a program módosul, nincs vacsikészítés, csak sajt+kenyér+bor és csak heverünk összebújva. :)

2012. márc. 2. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Jaj Palm ez olyan jól hangzik. Nálunk van gyerek ezeket a pillanatokat el is felejtettem!
2012. márc. 3. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Huh, valahogy szakítsatok rá időt, mert nincs ennél jobb! (Aki lepontozott, azt igazán és szívből, de nagyon őszintén és mélyen sajnálom...)
2012. márc. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!