Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a Tiara név jelentése?

Mi a Tiara név jelentése?

Figyelt kérdés

2012. márc. 3. 12:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Semmi, a tiara egy fejdísz.
2012. márc. 3. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem kelta eredetű, szép név. Becézni is lehet, Tia. Jellemformáló is, jellem van mögötte.
2012. márc. 3. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Az én kislányom is Tiara :) Amerikába el terjedt név :) november 5 a névnap ott, itthon sokan , augusztus 12 dikèn tartják :) A név jelentése előkelő ! Tárgyilagos neve , fej dísz !
2017. jan. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Eredete, jelentése

Latin-amerikai eredetű


A rend és titkok jelölője. Aki e szám jegyében született, az elsősorban szellemi téren kreatív. Ám mivel ragaszkodik a hagyományokhoz, a stabilitáshoz, fél a felfedezésektől, mindig megmarad a középszerűség határain belül. Hiányzik belőle a kockázatvállalási kedv. Inkább végrehajtó, mint irányító alkat.


Névnap: Agusztus.12

November 15

2020. jan. 27. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Bocsi elirtam a név napot :) újra le írom



TIARA



Eredete, jelentése



Latin-amerikai eredetű



A rend és titkok jelölője. Aki e szám jegyében született, az elsősorban szellemi téren kreatív. Ám mivel ragaszkodik a hagyományokhoz, a stabilitáshoz, fél a felfedezésektől, mindig megmarad a középszerűség határain belül. Hiányzik belőle a kockázatvállalási kedv. Inkább végrehajtó, mint irányító alkat.



Névnap: Agusztus.12



November 5



Én lányom is Tiara és imadom a nevét. Tia csak így becézük. 2 nevet kapott amugy de ő csak a Tia nevet hasznalja. És imadja hogy ritka a neve. Szereti es örulok hogy nem tucat név :)

2020. jan. 27. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!