Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan zajlott nálatok amikor...

Hogyan zajlott nálatok amikor a pároddal a saját házatokat újítottátok, rendeztétek be? Mennyiből sikerült az alap dolgokat megvenned, hogy el tudd kezdeni benne az életed?

Figyelt kérdés
Írd már le,hogy mit mennyiért vettél!
2012. márc. 6. 10:27
 1/3 anonim ***** válasza:
58 négyzetméteres panelről van szó.a felújítás több,mint 2 millió volt,ebben van ablakcsere, járólapozás ,parkettázás, teljes fürdő,wc,konyha felújítás,festés.munkadíj nem volt a férjem csinálta.ehhez jönnek a gépek, hűtő, sütő, tűzhely, elszívó,ez 300.000 volt.ágy 150.000.szekrény nincs,csak beépített,az is új lett csinálva,már nem tudom mennyi volt.komódok vannak,az kb. 50 ezer volt.asztal székekkel 130.000.mosógép,mikró,konyhai kisgépek 120 körül.edények,evőeszközök,fogalmam sincs mennyi volt.szőnyeg,függönyök 100 körül.úgyhogy nem kevésbe került
2012. márc. 6. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A ház már meg volt mikor én megismerkedtem a párommal, frissen volt festve, volt benne konyhabútor, egy ágy és számítógép asztal egy székkel és fürdőszoba bútor és két komód

Én hoztam magammal az ágyamat amit előtte vettem 50 ezer volt, éjjeli szekrényt 6 ezer volt

amit közösen vettünk

üveg dohányzóasztal 13 ezer

két kis puff 6 ezer darabja

könyvespolc 11 ezer

a fürdőszobába még egy bútor 25 ezer

tv állvány 7 ezer


konyhaasztal 6 székkel 50 ezer volt, anyósék fizették

vateráztunk sokat - bőr kanapé 15 ezer

nappali bútor 20 ezer

ifjúsági szobabútor 10 ezer

mi szobánkba a szobabútor 8 ezer

előszobafal 13 ezer



Még egy pár dolog jó lenne, meg egy szoba még nincs befejezve

2012. márc. 6. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nálunk mindenképp csempe, parketta cserére szorult a ház ezt pont akciósan vettük így is került 120e Ft-ba, munkadíj nem volt mivel apu csinálta, így ezzel kezdtünk majd jött a festés, ezt pedig párom nagybátyja.

Mielőtt megvettük a házat a tulaj új hőszigetelt ablakot, ajtót rakatott be. Így legalább erre nem kellett költenünk.

Fürdőkád 47e Ft, + mosdó 8e Ft. Fürdőszoba bútor + tükör 25e Ft.

Majd konyha bútor vásárlás (70e Ft) + tűzhely 25 e Ft vaterán akadtunk rá, szinte újonnan, étkező asztal 6 székkel 40e Ft. Mosógépünk már volt, a mikrót is előtte megvettük. Hálószobába a szobabútort és az ágyat az enyémet vittük, számítógép asztal + szék a páromét vittük.

Még van 1 szoba ami csak festve és parkettázva van, majd azt szánjuk gyerek szobának, ami majd 2 év múlva esedékes így nem láttuk értelmét, hogy oda is bevásároljunk mindenfélét.

2012. márc. 6. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!