Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek normális ha egy...

Szerintetek normális ha egy anya megveti a lányát amiért leszbikus?

Figyelt kérdés
Barátnőmről van szó, és szerintem elfogadhatatlan.
2012. márc. 8. 12:06
1 2 3 4 5 6
 1/57 anonim ***** válasza:
37%
Hát... Még nincs gyerekem, így nem tudom beleélni magam a helyzetbe, de az biztos, hogy hirtelen én sem ölelgetném meg a hír hallatára... Abszolút antiliberálisak vagyunk, én és a párom, így nyilván nem fogjuk úgy nevelni, hogy ez előfordulhasson, már ha egyáltalán ilyen lehetséges... Nem fogunk tapsikolni, ha mégis megtörténne. De persze kitagadni ettől még nem fogjuk.
2012. márc. 8. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/57 anonim ***** válasza:
44%
Én is teljesen antiliberális vagyok és azt hiszem igen, eléggé normális. Nem tagadnám ki a gyerekem, de az biztos, hogy nem tudnám nem rossz szemmel nézni. Egyelőre - szerencsére - még az a normális, ha egy kapcsolatban férfi és nő van, és ha az ember erre ellenpéldát lát, az bizony visszatetszést vált ki, ami szintén normális, mert nem szeretjük a megszokottól eltérő dolgokat. Szóval sajnálom, de szerintem tökéletesen érthető az illető anya.
2012. márc. 8. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/57 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem nem normális. Engem sem szeret Anyu kifejezetten azért, mert a péniszt preferálom. A saját gyerekedet ilyenért megvetni... nem kéne, hogy gyereket vállalhasson az, aki olyat mond, hogy "szeretem a gyerekemet, kivéve ha..."
2012. márc. 8. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/57 anonim ***** válasza:
71%
Így van ez eleinte egy fogyatékos gyerek születésekor is, megemészti, aztán rendeződnek a dolgok. Ehhez idő kell.
2012. márc. 8. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/57 anonim ***** válasza:
27%
Nem nagyon tudnám elviselni!!mondhatják hogy haladni kell a korral,és ma már a másságot nem szabad elítélni..de nekem abszolút nem férne bele!Van egy kislányom,ha felnőttkorában meleg lenne,megpróbálnék vele együtt élni,de szigorúan megtiltanám neki,a család előtti olyan viselkedést!A hátamon feláll a szőr,még ha csak bele is gondolok!!!!vannak meleg barátaim,mások előtt ezt nem mutaogatják!mindenki tudja és kész,elfogadtuk..na de nem is csókolóznak előttünk!Más ha az ember gyerekével történik!Arról meg nem is beszélve,hogy esélytelenebb unokában gondolkozni!
2012. márc. 8. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/57 anonim ***** válasza:
24%
Szerintem normális. Attól még, hogy nem bűncselekmény, az ilyesmi nem mindenhol fér bele a család értékrendjébe. Máshol azért is megvetik a lányt, ha nem szűzen megy férjhez. Nem ez az elfogadhatatlan, hanem az, hogy emberek tömegei éheznek Afrikában.
2012. márc. 8. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/57 anonim ***** válasza:
77%
Hát elég gusztustalan dolog "unokában gondolkozni", mert mi van, ha hetero lesz, és csak simán nem akar gyereket? Mikor megszülted, vállaltad, hogy felneveled, és SAJÁT ÉLETET adsz neki, nem azt, amit te elképzeltél.
2012. márc. 8. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/57 anonim ***** válasza:
82%
Hát nagyon szomorú lennék, de nem vetném meg, idővel beletörődnék.
2012. márc. 8. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/57 anonim ***** válasza:
63%

Az unoka dolgot én sem értem.Mi van ha hetero de nem akar gyereket?Vagy valami rendellenessége van és nem tud gyereket szülni?

Én jobban elfogadnám hogy a gyermekem homoszexuális minthogy egy néger párja legyen, az ázsiait elfogadnám de a négert nem.

A homoszexualitás nem egy betegség ezért nem gyógyítható hisz nincs mit gyógyítani.Az hogy melyik nemhez vonzódunk az születésünkkor eldől , a homoszexuális hajlamért felelős gén minden emberben megvan csak a homoszexuális emberekben erősebb.Lehet titkolni és egy életet leélni hazugságban de attól az illető még leszbikus marad.

2012. márc. 8. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/57 anonim ***** válasza:
41%
nem hiszem hogy az én elképzelésem az unoka..de mint az emberek legtöbbje,idővel szeretne gyereket!!!
2012. márc. 8. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!