Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Baj, ha egy kicsit irigykedem...

Baj, ha egy kicsit irigykedem a testvéreimre?

Figyelt kérdés

Van két húgom akik nagyon szeretik egymást, közös a baráti körük is.


Otthon sokszor ölelgetik és puszilgatják egymást.

Olyan aranyosak, és olyan jó nézni, hogy így szeretik egymást.


Kicsit irigylem őket, mert én fiúként nem mutathatom úgy ki a szeretetemet irántuk mint ők egymás iránt.


Barátnőm van ugyan, de ő most külföldön tanul, így őt nem tudom szeretgetni.

Néha rámjön a szeretethiány.


21/F


2012. márc. 12. 16:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mivel a tesóid, így fiúként is nyugodtan kimutathatod a szereteted. :) Ne húzd ki magad, beszélgess velük, szeresd és támogasd őket, tabuk nélkül, úgy mint testvérek, és ne úgy, mint fiúk és lányok.
2012. márc. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs ezzel baj, de levetkőzhetnéd magadról ezt a " fiúkén nem mutathatom ki az érzéseimet" ugyan már, ők a testvéreid, és gondolom nincs köztetek olyan nagy korkülönbség sem. Szóval te is ugyanúgy megölelheted a húgaidat :))
2012. márc. 12. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Ok, de nem lesz furcsa? :D


Eddig nem nagyon mutattam ki az érzelmeimet.

2012. márc. 12. 17:13
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
40 éves vagyok, öcsém 35. Nagyon ritkán találkozunk, de még a mai napig is, megöleljük egymást. Úgy igazán. Nem csak futólag egy puszi, hanem olyan jajdejóhogylátlak öleléssel. Nyugodtan mutasd ki a szereteted, sőt azt javaslom, mondd is ki.
2012. márc. 12. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha hirtelen nekik ugrassz, hogy megöleled őket, lehet, hogy visszakoznak, mert mint mondtad, nem szoktak még hozzá. Fokozatosan közeledj hozzájuk. Pl. elhessegetsz egy legyet, megigazítod a csuklyájukat stb. Utána látod a reakciójukat és egyre jobb lesz köztetek a viszony. Sok sikert! :)
2012. márc. 12. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Első vagyok: tégy meg mindent, amit szeretnél, legyen az életed célja a boldogság, és már rá is jöttél, hogy nem számít, fiú vagy-e vagy lány, 10 vagy 1 év korkülönbség van köztetek, ha szereted őket, mutasd ki. :)
2012. márc. 13. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szeretnék egy ilyet tesót, mint Te.
2012. márc. 13. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

:) De aranyos vagy. :) Szerintem mutasd ki a tesóidnak nyugodtan. Mondjuk megértem, hogy benned van a félsz, ha eddig nem volt jellemző. De egyszer el kell kezdeni -- akár tényleg csak valami aprósággal, mint ahogy egyik válaszoló is írta --, utána, hidd el, megtörik a jég!


Nem tudom, de nekem valahogy tök jó volt olvasni, hogy vannak ilyen kedves, érzékeny férfiak. :)


27/N

2012. márc. 17. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Irigylem a testvéreidet :) Az én tesóm sose lesz ilyen :(
2012. márc. 17. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Teljesen normáls dolog az irigykedés, de az a legjobb, ha elmondod nekik, hogy szereted őket, mert ha nem, akkor azt meg fogod bánni.
2012. márc. 21. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!