Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményed az Abigél névről?

Mi a véleményed az Abigél névről?

Figyelt kérdés

Sok éve már, hogy megtetszett nekem ez a név, de most úgy látom, egyre gyakoribb lett. Kicsit csalódott vagyok, hogy mire lányom születik, már tömegnév lesz a végén, és így nem akarom adni neki.

Szerintetek is egyre gyakoribb, vagy csak én látom így? Ti mit szóltok ehhez a névhez?


2012. márc. 12. 19:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nekem rögtön Szabó Magda Abigél című könyve ugrik be, de tetszik, mint név.
2012. márc. 12. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Nekem egyáltalán nem tetszik, de egyre több helyen olvasom, hogy elég gyakori lett. :/
2012. márc. 12. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
A gyakoriságáról nem tudok nyilatkozni, de nekem tetszik. A regényt, és az abból készült filmet is nagyon szerettem anno.
2012. márc. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Mint név nem tetszett sose, de a regény miatt kellemes gondolatokat ébreszt bennem. Én egy Abigélt sem ismerek, így nem tudom milyen gyakori.
2012. márc. 12. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
16%

Nekem is a sorozat ugrik be róla. Az meg kicsit sem tetszett, így a név is kellemetlenül hangzik számomra.

A másik dolog, ami eszembe jut róla, az a dióbél. Így sem tetszik jobban a név.

2012. márc. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
Nekem igazan tetszik nagyon szep nev es annyira nem divatnev mint a Reka vagy Kinga!!
2012. márc. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
nagyon szép a könyv is jó volt
2012. márc. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Én is imádom a könyvet, a kedvencem :)

Mindenkinek zöld kezet adok, még annak is, akinek nem tetszik a név, hiszen hasznos számomra, hogy tudjam, milyen arányban tetszik-nem tetszik az embereknek.

2012. márc. 12. 19:44
 9/15 anonim ***** válasza:

Szerintem az olyan mint az Alíz.

Egyiksem tetszik.

Mindkettőről egy kutya jut eszembe.

2012. márc. 12. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Jó név, és bár már van néhány Abigél, de NEM tömegnév, szerintem nem is lesz az.
2012. márc. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!