Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok arról a férfiról...

Mit gondoltok arról a férfiról aki emiatt elhagyja a barátnőjét?

Figyelt kérdés

1 éves kapcsolat, a lányról kiderül, hogy súlyos beteg (csonttörékeny) és soha nem lehet gyereke. A férfi úgy dönt, hogy mivel ő családot és saját gyerekeket szeretne, nem folytatja a kapcsolatot, ami amúgyis elég viharos volt.

Mit gondoltok erről?

( egyik fél se én vagyok)


2012. márc. 18. 22:36
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
98%
Szuverén joga eldönteni. Ha elhagyta, valószínűleg nem szerette igazán, akkormeg tényleg nem érdemes áldozatot hozni. Volt olyan férfi az életemben, akit én is elhagytam volna, ha ez kiderül, a mostani páromat biztos, hogy nem.
2012. márc. 18. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
98%
Ha eleve viharos volt a kapcsolat, nem volt meg a szerelem. Meg kell vigasztalni,akit elhagytak és majd jön más,aki úgy szereti ahogyan van!
2012. márc. 18. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
98%

Még mindig jobb döntés az,hogy kilép egy amúgy is viharos kapcsolatból,főleg ha családot,gyereket akar.Minthogy sajnálatból mellette maradjon,de minden második nőt lefektessen,és egy idegen nőtől szülessen gyereke..

Ha én lennék a nő,akkor el is engedném magamtól a férfit.Sajnálatból inkább nem kérnék.

2012. márc. 18. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Én is erre gondoltam, hogy nem szerette igazán. Viharos, mert a lány elég zűrös életet élt, többször a férfi vitte kórházba mert kétes arcok bántották.

PErsze, szuverén joge eldönteni! Csak kíváncsi vagyok, hogy más mit gondol. Más is így cselekedne?

2012. márc. 18. 22:44
 5/21 anonim ***** válasza:
89%

Semmit.

A férfinak tervei vannak, amit ezzel a nővel a betegség miatt nem tud megvalósítani. Ráadásul írtad, h egyébként sem volt felhőtlen a kapcsolat. Akkormeg?!

Így legalább nem húzzák egymás idejét. A férfinek lehetősége lesz egy olyan nőt találni, akivel összeillenek és családot is alapíthatnak, míg a nő szintén esélyt kap arra, h boldog párkapcsolata legyen mással.

2012. márc. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Ő is ezzel indokolt, hogy inkább most mint 1-5 v 10 év múlva menjenek szét és gyűlöljék meg egymást.
2012. márc. 18. 22:45
 7/21 anonim ***** válasza:
94%
Azt gondolom, hogy megértem a férfit. Nyilván a nő szempontjából "szemétség", de nem mindenki akarja az életét egy merő szorongásban leélni, hogy vajon melyik pillanatban törik össze a társa. És ha a férfi gyerekeket is szeretne az életben, nem lehet olyan önző senki, hogy szemétnek titulálja, mert elhagyja a barátnőjét akivel csupán 1 éve van együtt. Ha esetleg 10 év után derült volna ki, talán más lenne a helyzet. Nem lehet elítélni azért senkit, mert nyugodt, normális életet akar. (A nyugodtat arra értem, hogy nem kell attól rettegnie minden pillanatban, hogy mikor hal meg a felesége.)
2012. márc. 18. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
87%

Hogyha a betegséget titkolta a nő a férfi elől és úgy derült ki , nos az elve nagy szemétség.Mivel akkor a nő sem szerette igazán mert nem volt vele őszinte.A férfinak joga van ahhoz hogy legyen 1 gyereke.1 éves kapcsolatból kilépni meg nem a világ vége.


De egyfelől a nőt is sajnálom hogy nem lehet gyereke meg normális élete.

2012. márc. 18. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Nem titkolta.

Köszönöm a válaszokat, azt hittem én gondolom rosszul, hogy nem vetem meg ezért a férfit.

2012. márc. 18. 22:53
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Meg tudom érteni a férfit, hogy ezt tette, és a lányt is, hogy neki ez rosszul esik, hiszen erről nem tehet. Mondjuk ha nem volt valami stabil a kapcsolatuk, akkor szerintem nem kár érte, majd mindketten találnak olyat, aki illik hozzájuk.
2012. márc. 18. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!