Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kritizált már titeket a...

Kritizált már titeket a párotok, mit csinálnátok, ha azt mondanám, hogy nem tisztel eléggé?

Figyelt kérdés
2012. márc. 20. 18:17
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen, kritizált már, és adta jelét nem egyszer, hogy nem tisztel eléggé. De ez velem is előfordult, be kell valljam. Néha ha bekattanunk, nem tudjuk, mit mondunk egymásnak. :S Nem szép, de ez az igazság.
2012. márc. 20. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
próbálom értelmezni a mondatodat,még nem jutottam sokra...
2012. márc. 20. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Adsz okot arra,hogy tiszteljen? Nekem még soha nem jutott eszembe,hogy nem tisztel a férjem.Még akkor sem,ha szóvá tesz valamit. Megbeszéljük,és ha igaza van,akkor változtatok. De ez nálunk kölcsönös még 30 év után is.
2012. márc. 20. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Most akkor az első tagmondatban a te helyedbe kell képzelnem magam, a harmadikban meg már a párod helyébe? Ó, ez már meghaladja a képességeimet.

Folyton kritizáljuk egymást, nekem nem tetszik az ő stílusa, neki nem tetszik az enyém. Még szerencse, hogy egymás közelében általában meztelenül vagyunk:D Amúgy tisztel Ő, meg én is tisztelem, ezzel nincs gond. Csak őszintén megmondjuk egymásnak a véleményünket. Ennek köszönhetően pl már egyre közelebb vagyunk egymáshoz öltözködés-ügyileg. :)

Ha nem írod le konkrétan mi a bajod, nem tudunk segíteni.

2012. márc. 20. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én természetemnél fogva folyton kritizálom szegényt (mind jó és rossz értelemben) ő viszont kevésbé. Szerencsére évek óta tökéletesen kiegészítjük egymást.
2012. márc. 20. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Elég zavarosan fogalmazol, az már igaz.


Igen, kritizált, ahogyan én is őt. Emeberek vagyunk, hibázunk, és ezt szóvá is tesszük. Elgondolkodom azon, hogy mit mondott, és annak van-e alapja, és utána átgondolom az egészet. ha igaza van, elnézést kérek, és a jövőben igyekszem másként tenni a dolgaimat. Ő - elmondása szerint - ugyanígy tesz.


Én mit csinálnék, ha te azt mondanád, hogy nem tisztel eléggé? KICSODA? Engem az én férjem, vagy téged a sajátod? (látod, hogy milyen zavarosan fogalmazol?)


Engem az én férjem abszolúte tisztel, ahogyan én is őt. A kritikusság nem egyenlő azzal, hogy nem tisztel.


Hogy téged miért nem tisztel (vagy te miért gondolod úgy, hogy nem tisztel) a te párod, azt pedig csak te tudod.


A nem-tisztelet jele pl. a mások előtti megalázás, a veled szembeni ordenáré viselkedés, a te szóbeli vagy tetteleges megalázásod, bántalmazásod, vagy a hátad mögötti, téged lejárató viselekedés, ami a te füledbe is eljut.

2012. márc. 20. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

18-23! Csatlakozom hozzád. MI vannnn? Mi a kérdés?

Kritizált-e a párom? Egy kapcsolattal, sőt emberi kapcsolatokkal ez együtt jár. Minden, ami nem tetszik, vagy kifogásolok a másikban, vagy a viselkedésében, az kritika.


Mit csinálnék, ha azt mondanád, hogy nem tisztel a párom? Megkérdezném, miből veszed?

2012. márc. 20. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Bocsánat, nem is néztem át a kérdésemet. ÁÁ, ideges vagyok. A kérdést akkor újra fogalmazva. Kritizált-e már titeket a párotok, hogyan fogadtátok, mennyire értettetek egyet vele és mit szólnátok hozzá, ha azt mondaná nektek, hogy nem tisztel eléggé.
2012. márc. 20. 19:28
 9/10 anonim ***** válasza:

Igen kritizál.Ha ugy érzem jogos akkor elgondolkodom rajta,ha ugy érzem nem akkor megkérem mutassa meg hogy is kell azt a valamit megcsinálni..nehezn viselem ha olyanba okoskodik bele amit ő sem csinélna jobban.


Ha azt mondaná nem tisztel akkor azt hiszem vége lenne,nálunk alap hogy tiszteljük egymást.


Az hogy néha kritizál az nem jelenti azt hogy nem tisztel.

2012. márc. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Missi_Key ***** válasza:

"hogyan fogadtátok, mennyire értettetek egyet vele "


attól függ miben kritizálna. ha jogos akkor elfogdom. ha nem nyilván megsértődnék.


"és mit szólnátok hozzá, ha azt mondaná nektek, hogy nem tisztel eléggé."

valószínúleg megmondanám, hogy akkor keressen olyat akit tud tisztelni. neki is jobb lesz úgy.

persze azért megkérdezném miért nem, és hogy másokat tisztel-e. mert ha senkit nem tisztel az más tészta. de nyilván nálatok nem ez a helyzet, így gondolom a kérdés se erre az esetre vonatkozik.

2012. márc. 20. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!